فهرست
3 پسر زیدان از تیم‌های پایه رئال کنار گذاشته شدند
3 پسر زیدان از تیم‌های پایه رئال کنار گذاشته شدند

3 پسر زیدان از تیم‌های پایه رئال کنار گذاشته شدند

آی اسپورت - باشگاه رئال مادرید برای اثبات حسن نیت خود به فدراسیون جهانی فوتبال بعد از محرومیت یک ساله‌ای که این باشگاه را از خرید بازیکن منع می‌کند، نام سه پسر زین‌الدین زیدان را از فهرست بازیکنان رده‌های پایه این باشگاه خط زد و تنها انزوی 20 ساله، پسر بزرگ زیدان همچنان به کار خود در تیم رئال مادرید کاستیا ادامه می‌دهد.
در گزارشی که فیفا چندی پیش درباره تخلف باشگاه رئال مادرید برای عقد قراردادهای غیرمجاز با بازیکنان زیر 18 سال منتشر کرده، نام چهار فرزند زیدان که برای سفیدپوشان پایتخت اسپانیا توپ می‌زنند در زمره بازیکنانی آورده شده است که زیر سن قانونی با رئال قرارداد بسته‌اند. تخلف رئالی‌ها برای آنها از سوی فیفا محرومیتی یک ساله (تا پایان ماه ژانویه 2017) از خرید بازیکن جدید، به همراه داشته است و حالا مادریدی‌ها برای اینکه احتمال بخشیده شدن‌شان را افزایش دهند، نام سه فرزند زیدان (لوکا، تئو و الیاز) را از رده‌های پایه باشگاه خط زده‌اند.
از قرار معلوم باشگاه رئال مادرید از فیفا درخواست کرده است تا تأیید کند آیا سه پسر جوان زیدان اجازه بازی در تیم‌های پایه باشگاه را دارند و عدم دریافت پاسخ از سوی فدراسیون جهانی فوتبال در این خصوص، سفیدپوشان شهر مادرید را متقاعد کرده است که ریسک نکنند و سه فرزند زیدان را از فهرست بازیکنان‌شان کنار بگذارند.
دو فرزند بزرگ‌تر زیدان، انزو و لوکا، سال 2004 در دورانی که پدرشان برای کهکشانی‌ها توپ می‌زد، به عضویت باشگاه رئال مادرید درآمدند، اما دو فرزند کوچک‌تر اسطوره فوتبال فرانسه تئو و الیاز پس از آنکه پدرشان در کادر فنی سفیدپوشان پایتخت اسپانیا مشغول به کار شد، عضو این باشگاه شدند.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-17 14:48:47
نظر دهید

۱ نظر
برزو
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
چقدر هم بچه داره! فک کنم حکومت فرانسه هم از مردم خواسته جمعیت رو زیاد کنند و 5تا یا 8 تا یا 12 تا یا 14تا به حول و قوه ی الهی بچه بیارن و از این فرهنگ شوم تک فرزندی و دو فرزندی خودشونو بِرَهانند!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر