فهرست
باکس شایعات: پسر قائم‌مقام در لیست بازیکنان
باکس شایعات: پسر قائم‌مقام در لیست بازیکنان

باکس شایعات: پسر قائم‌مقام در لیست بازیکنان

آی اسپورت- بر خلاف تیم‌های بزرگ که حواشی آنها زیاد سروصدا می‌کند، در تیم‌های کوچک‌تر بدون سر و صدا اتفاقات عجیبی می‌افتد.
مثلا مسئولان یکی از تیم‌های لیگ در ابتدای فصل یک مهاجم برزیلی گرفتند به اسم «ج» که قراردادش 258میلیون تومان بود. اصلا هم بازی نکرد. چند وقت پیش هم ردش کردند رفت. در حالی که این تیم در خط حمله مشکل داشت، این بازیکن برزیلی با صفر دقیقه بازی دیپورت شد. شاید یکی از دلایلی که برخی از مسئولان فدراسیون و ورزش چندبار خواهان بحث ورود به پرونده بازیکنان بی‌کیفیت خارجی شده‌اند بازیکنانی امثال این بازیکن است که بدون سروصدا می‌آیند و می‌روند و این وسط دلارهایی هم بین طرف‌های ذینفع ردوبدل می‌شود. قرارداد ریوالدوی برزیلی در استقلال سروصدای زیادی به‌پا کرد اما این‌گونه تیم‌های کم‌هوادار شهرستانی سروصدایی ایجاد نمی‌کنند. پسر قائم‌مقام باشگاه هم در لیست بازیکنان است و 250میلیون تومان برایش قرارداد بسته‌اند.
یک نکته دیگر هم هست؛ اینکه یک بازیکن خارجی دیگر این تیم که به‌عنوان بازیکن آزاد به آنها ملحق شده، 80هزاردلار برای رضایتنامه‌اش از باشگاه مبدأ پول گرفته‌اند. بعد از مدتی مدیران باشگاه درخواست کرده‌اند که رسید و سند این پرداخت رضایتنامه را به باشگاه تحویل دهند که هنوز این اتفاق رخ نداده چون درواقع سندی وجود نداشته است. افرادی که از این طریق به منفعتی رسیده‌اند از خود این بازیکن خواسته‌اند که مدرکی جور کند اما بازیکن زیر بار نرفته و گفته به او ربطی ندارد و مشکل او نیست.


منبع: همشهری ورزشی


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-17 15:20:27
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
جکسون ده پایژائو Jacson da Paixão Nepunoceno کسترش کمالوند گفتن زبون بلد نیست یه انگ چسبوندن بهش بدبخت تا حالا هم دنبال تیمه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر