فهرست
شاهکار استقلال؛ پرداخت یک‌چهارصدم طلب بازیکنان به‌جای اردو
شاهکار استقلال؛ پرداخت یک‌چهارصدم طلب بازیکنان به‌جای اردو

شاهکار استقلال؛ پرداخت یک‌چهارصدم طلب بازیکنان به‌جای اردو

آی اسپورت- در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر اکثر قریب به اتفاق تیم های لیگ برتری برای ترمیم تیم های خود و همچنین آماده نگه داشتن بازیکنانشان به جذب بازیکن جدید و همچنین برگزاری اردو روی می آورند و این یک اتفاق مرسوم در فوتبال روز دنیا هم به شمار می رود. به طور مثال تیمهای نفت تهران و سپاهان  و گسترش فولاد جزو تیمهایی بودند که در خارج از کشور اردو زدند و تیمهایی چون صبا هم در داخل کشور اردو برگزار کردند. در این بین تیمهایی هم بودند که با جذب بازیکن، در پی حل مشکلات نیم فصل اول تیم خود بودند. 
اما باشگاه استقلال تهران، صدرنشین فعلی لیگ برتر و همچنین یکی از فینالیست های جام حذفی موفق به انجام هیچ یک از این دو کار مهم نشد. آن ها نه خرید دندان گیری داشتند و نه اردویی برگزار کردند. البته چرا؛ آن ها قرار بود اردویی یک هفته ای در تهران برگزار کنند و بازیکنان در هتل المپیک مستقر شوند اما مدیریت باشگاه در یک تصمیم جالب و یا بهتر بگوییم؛ عجیب این اردو را لغو کرد تا پول این اردو را به عنوان بخشی از طلب بازیکنان و کادر فنی به آن ها پرداخت کند. 
نقطه اوج کار جایی است که هزینه این اردوی یک هفته ای در تهران شاید برای هر بازیکن یا مربی چیزی در حدود 3 میلیون تومان باشد و حالا چگونه باشگاه استقلال می خواهد این مبلغ را بین بازیکنانی که قرارداد های بعضا میلیاردی دارند تقسیم کند در نوع خود شاهکار است که نمونه اش در کمتر جایی رخ می دهد.
به طور مثال بازیکنی که قراردادش در استقلال یک میلیارد و دویست میلیون است با این پول، یک چهارصدم پول خود را دریافت خواهد کرد. باید ببینیم ارزش داشت به خاطر این پول اندک، اردوی استقلال کنسل شود یا خیر.
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-17 16:18:12
نظر دهید

۱ نظر
برزو
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۰۸
خود بازیکنان میخواستند این اتفاق بیفته! اردو خواهی نخواهی لغو میشد، بازیکنان در استانه ی اعتصاب بودند و میخواستند مطمئن بشن باشگاه پول نداره که با این حرکت مطمئن شدند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر