فهرست
سوال روز: زمان بازگشت کاسیاس به دروازه نرسیده است ؟
سوال روز: زمان بازگشت کاسیاس به دروازه نرسیده است ؟

سوال روز: زمان بازگشت کاسیاس به دروازه نرسیده است ؟

آی اسپورت - هنوز هیچیک از طرفداران رئال مادرید نتوانسته اند درک کنند که چرا کاسیاس در رئال نیمکت نشین است. به فصل قبل برمیگردیم که کاسیاس آشکارا با مورینیو دچار مشکل شد و مورینیو در اقدامی عجیب آدان را که دروازه بانی متوسط بود جانشین وی کرد.
اخراج آدان مقابل سوسیه داد خیلی زود ایکر را به دروازه برگرداند اما دربازی حذفی مقابل والنسیا در مستایا برخورد آربلوآ با ایکر او را چند ماه خانه نشین کرد. رئال مجبور بود که در زمستان یک دروازه بان جدید به خدمت بگیرد نهایتا لوپز دروازه بان سابق خود را از سویا باز پس گرفت و بی شک درخشش باورنکردنی لوپز برای همگان غیر قابل تصور بود. شاید می شد حق را به مورینیو داد که بدلیل همین درخشش ، کاسیاس بعد از رفع مصدومیت همچنان نیمکت نشین باقی بماند ، با این وجود هیچکس ، منکر اختلافات این دو نبود ! با رفتن مورینیو و آمدن آنچلوتی کمتر کسی تصور می کرد که این داستان ادامه پیدا کند. کاسیاس در تیم ملی در جام کنفدراسیون ها (اواخر بهار سال گذشته )  فیکس تیم ملی بود و والدز نیمکت نشین وی ! اما با شروع فصل جدید فوتبال ، بازهم در کمال تعجب دروازه بان ثابت تیم ملی نیمکت نشین ثابت دیگو لوپز شد. این بار کسی از آنچلوتی انتظار نداشت که روند سال گذشته مورینیو را ادامه دهد. فشار رسانه ها شروع شد اما هر چه می گذشت عملکرد خوب لوپز جوابی بود بر انتقادات وارده. حالا در حساس ترین مقطع فصل به سر می بریم و رئال مادرید در این مقطع در حالی که کسی انتظارش را نداشت 2 باخت پی در پی متحمل شده است. لوپز بدون شک یکی ار مقصرین در این دو باخت ، بخصوص باخت شب گذشته ، محسوب می شود. دیروز در شرایطی که لوپز می توانست با یک عکس العمل معمولی ، تیمش را در بازی نگه دارد به شکل بچه گانه ای گل دوم را در حالی که رئال با همه وجود در حال حمله کردن بود دریافت کرد. این دروازه ، همان دروازه ای بود که ایکر یکی از چند عملیات غیر ممکنش را 5 سال پیش در آن انجام داده بود.
 به قول آلفردو رلانیو سردبیر روزنامه آ اس که قبل از بازی با سویا عنوان کرده بود : در حال حاضر رئال مادرید بیش از گل های رونالدو به اعجاز کاسیاس نیازمند است . آیا وقت آن نرسیده که ایکر مقدس در این 8 بازی فینال گونه رئال مادرید بار دیگر به دروازه تیم محبوبش بازگردد ؟ برای دانستن جواب این سوال باید تا بازی با رایو وایکانو صبر کنیم !

     
آی اسپورت
2014-03-27 16:24:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر