فهرست
بارسلونا ۶ – بیلبائو ۰؛ برد راحت بارسا مقابل حریف ۱۰ نفره
بارسلونا ۶ – بیلبائو ۰؛ برد راحت بارسا مقابل حریف ۱۰ نفره

بارسلونا ۶ – بیلبائو ۰؛ برد راحت بارسا مقابل حریف ۱۰ نفره

آی اسپورت – بارسلونا به یک برد راحت و پرگل (۶-۰) مقابل اتلتیک بیلبائو  رسید تا همچنان با یک بازی و دو امتیاز کمتر از اتلتیکو مادرید صدرنشین٬ در رده دوم جدول لالیگا و بالاتر از رئال مادرید قرار داشته باشد.
بازی مقابل بیلبائو برای بارسا به بهترین شکل شروع شد. دقیقه سوم بازی٬ خطای دروازه بان حریف ٬ گورکا ایرایسوس٬ روی لوئیس سوارس منجربه اخراج دروازه بان و اعلام پنالتی به سود بارسا شد و مسی با گل کردن این توپ خیال بارسا را مقابل حریف ۱۰ نفره خود راحت کرد.
۱۰ نفره شدن اتلتیک بیلبائو توازن بازی را به هم زد و باعث شد دیداری یک طرفه در ورزشگاه نوکمپ رقم بخورد. نیمار گل دوم را روی پاس سوارس به ثمر رساند و سپس نوبت به درخشش لوئیس سوارس رسید که با زدن گلهای سوم٬ پنجم و ششم تیمش هت تریک کند و در رقابت آقای گلی هم فعلا از رونالدو٬ بنزما و نیمار بالاتر بایستد.‌ایوان راکیتیچ هم دیگر گل بارسا را در این بازی به ثمر رساند تا شب خوب کاتالان ها تکمیل شده باشد.
برد ۳-۰ اتلتیکومادرید مقابل لاس پالماس باعث شد که فعلا اتلتیکو با یک بازی بیشتر همچنان صدرنشین باشد و رئال مادرید هم با برد ۵-۱ مقابل خیخون هم همچنان با دو امتیاز کمتر از بارسا و چهار امتیاز کمتر از اتلتیکو در تعقیب صدر جدول قرار دارد.
     
آی اسپورت
2016-01-18 02:25:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر