فهرست
امیدواری به سبک خاکپور: می توانیم به فینال برسیم
امیدواری به سبک خاکپور: می توانیم به فینال برسیم

امیدواری به سبک خاکپور: می توانیم به فینال برسیم

آی اسپورت -  سرمربی تیم ملی امید ایران در گفت و گویی اختصاصی که با روزنامه العرب قطر داشت درباره دیدار حساس برابر چین، گفت: این دیدار آسان به نظر می آید و همه براین باور هستند که ما بازی سختی را پیش رو نداریم اما اصلا اینگونه نیست. درست است که تیم ملی چین شانسی برای صعود به دور بعد ندارد اما این تیم می خواهد که سربلند از جام خداحافظی کند و به دنبال حفظ آبروی فوتبالی خود است. ما اگر می خواهیم به دور بعد راه پیدا کنیم باید در این دیدار به پیروزی برسیم.
خاکپور درباره دیدار قطر برابر سوریه هم نیز افزود: دیدار سختی برای هر دو تیم خواهد بود. تیم ملی امید سوریه با پیروزی که برابر چین به دست آورد اعتماد به نفس خود را به دست آورده و الان شانس صعود از این گروه را دارد. قطر هم که تیم بسیار خوبی است و یکی از شانس‌های اصلی صعود به شمار می‌آید. احتمال کسب هر نتیجه‌ای در این دو دیدار باقی مانده وجود دارد. اگر بتوانیم به دور بعد راه پیدا کنیم این شانس را داریم که به فینال صعود کنیم.
او درباره این سوال که آیا در دیدار برابر چین تیمش غایب دارد، بیان کرد: در این دیدار از همه بازیکنان اصلی خود استفاده می‌کنیم. درست است که روزبه چشمی، کاپیتان تیم پنالتی از دست داده است، اما او در ترکیب اصلی قرار دارد. او یکی از بهترین بازیکنان ما است. هر بازیکنی احتمال از دست دادن ضربه پنالتی را دارد و طبیعی است که چشمی هم پنالتی از دست دهد.

منبع: ایسنا
     
آی اسپورت
2016-01-18 10:29:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر