فهرست
کارشناسی: بازیِ دردناکِ لیورپول – یونایتد!
کارشناسی: بازیِ دردناکِ لیورپول – یونایتد!

کارشناسی: بازیِ دردناکِ لیورپول – یونایتد!

جاناتان ویلسون
 
رونی با اولین شوتِ درونِ چهارچوبِ یونایتد باعث پیروزیِ تیمش در بازی‌ای شد که فرسنگ‌ها با آن تاریخِ باشکوهش فاصله داشت. این نتیجه می‌تواند شروعِ خوبی برایِ نیمه‌یِ دومِ فصل برایِ تیمِ ون گال باشد، اما در طولِ بازی لیورپول خیلی بهتر از یونایتد بود. در کل این بازی مثلِ جدالِ دو مشتزنِ سنگین‌وزنِ پا به سن گذاشته بود که هنوز توهم قهرمانی دارند. جدال‌هایِ وین رونی و کولو توره شبیهِ گلاویز شدن دو خرسِ کند تویِ رینگ بود! اما در نهایت رونی که نشانه‌هایی از بازگشت به اوج را در بازی‌هایِ قبل به نمایش گذاشته بود، با شوتی به سبکِ دورانِ جوانی‌اش کار را تمام کرد: «خیلی وقت بود که گلِ پیروزی در آنفیلد نزده بودم. پس امشب با کمالِ میل از این گل لذت میبرم.» آخرین باری که رونی در آنفیلد باعثِ شکستِ لیورپول شده بود برمی‌گردد به سالِ 2005.
قبل از اینکه بازی شروع بشود این دیدار تیم‌هایِ ششم و نهمِ جدول بود. اما واقعا کیفیتِ بازی در همین حد هم نبود. لیورپول بهتر از یونایتد بازی کرد، اما کلیتِ بازی به سردی و گرفتگیِ هوا بود. وقتی می‌بینیم که بهترین بازیکنانِ دو تیم (غیر از دخئا البته)، ساکو و اسمالینگ، مدافعینِ میانی بودند، متوجهِ کیفیتِ پایینِ بازی می‌شویم. این بازی نشان داد یونایتد و لیورپول فاصله‌یِ خیلی زیادی برایِ مدعی شدنِ قهرمانی دارند.
هوادارانِ یونایتد این پیروزی را با گلِ عالیِ کاپیتانشان جشن می‌گیرند، اما حقیقت این است که غیر از 3 امتیاز، این بازی هیچ نکته‌یِ مثبت و خوشبینانه‌ای برایشان نداشت.
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-18 12:00:42
نظر دهید
۱ نظر
فرید
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۳۴
این نوشته معلوم نیست انتقادی هستش یا سرکوب گر.شما نکته خوب رو توی بازی رفت پیدا کنین.بازی تو زمین حریف بعد از یه بحران اونم به این شکل.اونم بازی سنتی.شما به نظر من برین تحلیل کارشناسی!!!!!!!!!!!!بازی PES ببخشید بازی فوتبال بارسا و رئال رو بررسی کنید.کلی نکته داشت.یکی 7 تا می زنه اونیکی 8 تا!! عجب لیگ جذاب و سنگینی!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر