فهرست
واکنش اهالی فوتبال به درگذشت کاپیتان استقلال
واکنش اهالی فوتبال به درگذشت کاپیتان استقلال

واکنش اهالی فوتبال به درگذشت کاپیتان استقلال

آی اسپورت - خبر درگذشت رضا احدی بسیار تلخ و گزنده بود. هیچ کس این خبر را باور نمی‌کند. واکنش اهالی فوتبال به این اتفاق تلخ را بخوانید:
پرویز مظلومی: شنیدن این خبر واقعا مرا ناراحت کرد. همه استقلالی ها و مردم ایران امیدوار بودند که بار دیگر این فوتبالیست قدیمی را بیرون از بیمارستان سالم و سلامت ببیند اما تقدیر اینگونه بود که او از بین ما برود. امیدوارم روح احدی شاد باشد و مردم نیز برای خداحافظی با او استقبال خوبی داشته باشند. فقط ای کاش تا زمانی که پیشکسوتان ما زنده هستند، قدر آنها را بدانیم. 
 
آندرانیک تیموریان: واقعا از اتفاقی که افتاد متاسفم. من در باشگاه عقاب این افتخار را داشتم که زیر نظر مرحوم احدی کار کنم. امروز با شنیدن این خبر متاسف شدم. جا دارد به خانواده مرحوم احدی تسلیت بگویم. واقعا از دست رفتن این پیشکسوت با اخلاق برای فوتبال ایران و من ناراحت کننده بود.
 
علی کریمی: خبر درگذشت رضا احدی را صبح امروز شنیدم.از این طریق به جامعه ورزش، فوتبالی ها و به خصوص هواداران تیم استقلال تسلیت گفته و امیدوارم تا زمانی که پیشکسوتان زنده هستند قدر آنها را بدانیم.
 
امیر قلعه‌نویی : خبر فوت آقای احدی را الان شنیدم و واقعا غمگین هستم. رضا یک فوتبالیست درجه یک و یک چهره محبوب در استقلال بود که طرفداران این تیم هرگز بازیهایش را از یاد نمی‌برند. من به سهم خودم درگذشت ایشان را تسلیت می‌گویم و برای خانواده‌اش آرزوی صبر می‌کنم.
 
شاهرخ بیانی: عادت کردیم قدر پیشکسوتان را ندانیم و این سرمایه ها را به راحتی بسوزانیم.رضا هم یکی از آن سرمایه هایی بود که کسی قدرش را نداست.آسوده بخواب رضای دوست داشتنی، روحت شاد و یادت گرامی.
 
محمد پنجعلی : آقا رضا از بهترین بازیکنان استقلال در دهه ٦٠ بود و تماشاگران زیادی برای دیدن بازی او به ورزشگاه می آمدند.متاسفانه فوتبالیست ها بعد از دوران قهرمانی شرایط متفاوتی پیدا می کنندکه درباره رضا احدی هم صدق می کرد. احدی در فوتبال ایران به حقش نرسید و فوت او را به جامعه فوتبال تسلیت می گوییم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-18 12:22:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر