فهرست
نیمار: مصدومیت والدس، شیرینی پیروزی مقابل سلتا را تلخ کرد
نیمار: مصدومیت والدس، شیرینی پیروزی مقابل سلتا را تلخ کرد

نیمار: مصدومیت والدس، شیرینی پیروزی مقابل سلتا را تلخ کرد

آی اسپورت- نیمار، مهاجم جوان بارسا، معتقد است که پیروزی شب گذشته تیمش مقابل سلتاویگو، به دلیل آسیب دیدگی ویکتور والدس، یک شیرینی تلخ بود.

این ستاره جوان برزیلی در دیدار دیشب دو گل زد تا تیمش مقابل سلتا به یک پیروزی دلچسب برسد اما والدس در همان نیمه اول آسیب دید و از زمین بیرون رفت؛ مصدومیتی که باعث شد او رقابت های جام جهانی را از دست بدهد.

نیمار به خبرنگاران گفت:" از اینکه پیروز شدیم، خوشحال هستم. به خاطر دو گلی که زدم، خیلی خوشحالم؛ همچنین هنوز به خاطر پیروزی در ال کلاسیکو، احساس خوبی دارم. از لحاظ فردی، در آرامش هستم اما این پیروزی، یک شیرینی تلخ بود زیرا والدس آسیب دید."

یوردی آلبا، مدافع چپ بارسا، هم تایید کرد که همه اعضای تیم از آسیب دیدگی والدس بسیار ناراحت شدند:" این یک مصدومیت جدی بود که همه تیم را ناراحت کرد. غیبت او ضربه بزرگی خواهد بود.

ما زمانی زیادی در کنار هم هستیم و واقعا از مصدومیت یک هم تیمی ناراحت می شویم؛ به ویژه وقتی آن بازیکن، ویکتور والدس باشد.

تیم نیاز دارد که مسیری که تا به حال طی کرده را ادامه بدهد. ما در هفته های اخیر نتایج بسیار خوبی گرفتیم. ما در فرم خوبی قرار داریم و باید تلاش کنیم تا در دیدارهای بعدی هم پیروز شویم و امیدوار باشیم رئال و اتلتیکو امتیاز از دست بدهند."

     
آی اسپورت
2014-03-27 18:03:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر