فهرست
رایان تفضلی؛ سورپرایز لیست بعدی تیم ملی
رایان تفضلی؛ سورپرایز لیست بعدی تیم ملی

رایان تفضلی؛ سورپرایز لیست بعدی تیم ملی

آی اسپورت - رایان سیروس تفضلی، مدافع ایرانی – انگلیسی تیم پیتبرو این روزها به صورت جدی زیر نظر کادرفنی تیم ملی ایران قرار دارد. تفضلی مدافع است و در این فصل در لیگ یک انگلیس عملکرد قابل قبولی داشته. تا جایی که حدود 2 ماه پیش روزنامه‌ دیلی میل از دعوت این بازیکن به تیم ملی ایران خبر داد و او را سورپرایز سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دانست. تفضلی مدافع ایرانی الاصلی است که در لیگ دسته یک انگلیس بازی می‌کند. او این فصل عملکرد خیلی خوبی در تیمش داشته و باعث تمجید کارشناسان شده است.

البته کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران از مدت‌ها پیش عملکرد رایان تفضلی را زیر نظر گرفته بود اما پرونده این بازیکن از زمانی باز شد که کی‌روش در سفر اخیر خود حتی قصد داشت به انگلیس سفر کرده و عملکرد این بازیکن را از نزدیک زیر نظر بگیرد.

تفضلی در ساتن انگلیس به دنیا آمده است ولی با توجه به این که پدرش ایرانی است، می‌تواند برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بازی کند. او فوتبالش را از آکادمی ساوتهمپتون شروع کرده یعنی جایی که الکس اوکسلد چمبرلین (بازیکن کنونی آرسنال و تیم ملی فوتبال انگلیس) در این تیم در کنار او بود.

باید منتظر ماند تا مشخص شود تفضلی در راه بازیکنانی مانند قوچان‌نژاد و دژاگه گام برمی‌دارد یا پرونده او هم مثل بیت‌آشور، نظری و داوری خیلی زود در تیم ملی بسته شد و یا اینکه مانند بازیکنانی مانند دنیل نوروزی و ویلیام آتشکده حضورش در تیم ملی فقط در حد حرف باقی خواهد ماند!

 

فارس

  ۲  
آی اسپورت
2017-02-20 12:37:00
نظر دهید

۲ نظر
a
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۳۵
اگه آدم حسابی باشه پس حتما از بچگی عاشق تراختور بوده و گرنه یا لنگیه یا کیسه کش یا اصلا نمیدونه ایران کجاست
بد نیست زیر نظر داشته باشیم بیاریمش تراختور
البته باید اول آزمایشش را پس بده
۱ ۱
تراختورچی از تهران
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
با این کامنت معلومه تراکتوری نیستی
یا لنگی یا کیسه ای که بی شرم و بی وجود هستی و نمیتونی مث آدم نظر بدی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر