فهرست
امیر اشتباه نمی‌کند؛ رضا احدی نام مستعار ایمان عالمی است
امیر اشتباه نمی‌کند؛ رضا احدی نام مستعار ایمان عالمی است

امیر اشتباه نمی‌کند؛ رضا احدی نام مستعار ایمان عالمی است

آی اسپورت - از لحظه ای که امیر قلعه نویی بعد از ملاقات رضا احدی اعلام کرد احدی هم برای همکاری با کادر فنی ملوان مد نظرش بود و هم برای همکاری با کادر فنی تراکتورسازی و او قصد داشت آقا رضا را با خودش هم به انزلی ببرد و هم به تبریز، خیلی بیشتر از چند بار(!) لیست اعضای کادرفنی پیشنهادی قلعه نویی به دو تیم ملوان و تراکتورسازی را مرور کردیم و اسمی از رضا احدی ندیدیم اما از آنجایی که امیر هیچ وقت اشتباه نمی کند و بی دلیل و بی منطق و بی سند حرف نمی زند، به یک حقیقت و راز قدیمی پی بردیم؛ رضا احدی اسم مستعار ایمان عالمی است چون فقط ایمان عالمی هم در لیست مربیان ملوان بود و هم در لیست مربیان تراکتور!
 امیر ابتدا اکبر محمدی، جهانبخش جعفری و ایمان عالمی را با خودش به انزلی برد که بعد از استعفای او، جهانبخش جعفری و ایمان عالمی بلافاصله کار را زمین گذاشتند و برگشتند و اکبر محمدی ماند تا شاید با آمدن استیلی هم دستیار اول بماند که استیلی او را نخواست و برگشت. امیر سپس رحمان رضایی، کریم بوستانی، ستار همدانی و ایمان عالمی را همراه خودش روانه تبریز کرد که ایمان عالمی این بار نماند و با ستار کنار کشید.
 خب، از کنار هم گذاشتن اسامی این دو کادرفنی به این نتیجه می رسیم که تنها عضو مشترک در هر دو، ایمان عالمی است و نتیجه می گیریم رضا احدی اسم مستعار ایمان عالمی است وگرنه امکان ندارد قلعه نوی بی دلیل و سند و منطق حرفی بزند. رضا احدی اگر می دانست با خوابیدن روی تخت بیمارستان تا این حد پیشنهاد همکاری دریافت می کند، زودتر در بیمارستان می خوابید!

منبع: راد نیوز
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-18 14:56:49
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا تیموری
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۱۴
واقعا متاسفم برا نویسنده این مطلب که همچین متنی رو کار گذاشته آخه با نوشتن این مذخرفات چه چیزی عایده نویسنده میشه بابا خانواده مرحوم داغدارن شما نشستی میگی تخت بیمارستان و .... بعدشم اینقد که شما از امیر قلعه نوعی بد مینویسین مگه ایشون کوچیک میشه نه عزیزم قلعه نوعی هم فردا می افته رو تخت بیمارستان و فقط خوبها میمونه همین که نییتی داشته واسه همکاری با ایشون بازم ثوابشو میبره حالا بشینین و هی چوب لای چرخ فوتبالیها بذار
اکسل ویتسل
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۴۶
آقای علیرضا تیموری همکار مافیا لطفا برو کشکتو بساب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر