فهرست
پیام مهم علیپور: پرسپولیس بعد از نقل‌وانتقالات هم می‌تواند گلر بگیرد
پیام مهم علیپور: پرسپولیس بعد از نقل‌وانتقالات هم می‌تواند گلر بگیرد

پیام مهم علیپور: پرسپولیس بعد از نقل‌وانتقالات هم می‌تواند گلر بگیرد

آی اسپورت- حجت‌الاسلام علیپور درباره پرونده سوشا مکانی حرف‌های جالبی زده که بخشی از آن احتمالا برای پرسپولیسی‌ها جذاب خواهد بود.
او که پای ثابت پرونده‌های اخلاقی در فوتبال به حساب می‌آید، طی این سال‌ها سمت‌ها و عنوان‌های زیادی عوض کرده و در حال حاضر رئیس کمیته صیانت از فوتبال است. علیپور که با کاپ گفتگو کرده درباره شرایط سوشا مکانی و احتمال محرومیت او گفته: «هنوز از سوی مقامات قضایی دستور خاصی برای ایشان به ما ابلاغ نشده است. اگر دستور موقتی به دست ما در این ارتباط برسد بلافاصله آن را انجام خواهیم داد. در فدراسیون فوتبال نیز پرونده دروازه‌بان پرسپولیس در دیوان تحکیم کمیته اخلاق مفتوح شده اما هنوز در این باره حکمی صادر نشده است.»
اما مهم‌ترین بخش حرف‌های او جایی است که درباره مشکلات پرسپولیس و انتخاب جانشین برای سوشا توضیح داده است: «چون مورد سوشا مکانی جزو موارد خاص محسوب می‌شود باشگاه پرسپولیس می‌تواند حتی پس از فصل نقل و انتقالات اگر نتوانست از دروازه‌بانش استفاده کند او را از لیست خارج کرده و یک نفر را جایگزینش کند. تاکید می‌کنم چون جزو شرایط خاص محسوب می‌شود شرایطی به وجود نخواهد آمد که پرسپولیس ضرر کند.»
بنابراین اگر بتوانیم حرف‌های علیپور را جدی بگیریم، مهلت پرسپولیس برای جذب دروازه‌بان با پایان مهلت نقل‌وانتقالات به پایان نمی‌رسد. پنجره نقل‌وانتقالات نیم‌فصل فردا شب بسته می‌شود اما به گفته علیپور پرسپولیس می‌تواند بعد از بسته شدن پنجره یک دروازه‌بان به لیستش اضافه کند. اگر سوشا محروم نشود که رسما دروازه‌بان پرسپولیس است. اما اگر محروم شود باشگاه می‌تواند یک گلر جدید جایگزین او کند. تمام اینها در صورتی است که حرف‌های علیپور توسط مسئولان سازمان لیگ نیز تایید شود.


9411
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-18 16:43:00
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۲۲
اگه تیمهای دیگه هم قضیه صادق بود یا این قضیه نور چشمای فدراسیونه
hadi
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۵۴
اینجور چیزا فقط برای مافیای لنگ هست.
اگه تیمهای دیگه بود عمرا این شرایط رو دز نظر میگرفتند.
البته اینا احتمالا تا سال آینده هم نمیتونند دروازه بان گیر بیارن.
-
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۰۳
کیسه تو دیگه از چشم حرف نزن عمویی
-
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۲۲
لنگ مافیایی همینه همینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر