فهرست
خبری از مهاجم نشد/ سپاهان، بازنده بزرگ نقل و انتقالات
خبری از مهاجم نشد/ سپاهان، بازنده بزرگ نقل و انتقالات

خبری از مهاجم نشد/ سپاهان، بازنده بزرگ نقل و انتقالات

آی اسپورت- کمتر از دو روز مانده به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی سپاهان تنها دو بازیکن جدید جذب کرده و هنوز در تکاپو برای یافتن یک مهاجم است.
سپاهان یک نیم‌فصل تمام به انتظار نشست تا در نقل و انتقالات به تقویت خود بپردازد اما مهم‌ترین اتفاقی که در این فاصله افتاد جدایی مهدی شریفی به عنوان بهترین گلزن این تیم بود! البته در این فاصله اتفاق مثبتی که سپاهانی‌ها مدتها در انتظارش بودند هم افتاد و آن صدور کارت بازی دو بازیکن برزیلی این تیم بود که به دلیل برخی مشکلات اداری اجازه همراهی سپاهان در نیم فصل اول را نداشتند.
با وجود اضافه شدن لوسیانو پریرا و لئوناردو پادوانی، اما انتظار از باشگاه اصفهانی این بود که در نقل و انتقالات پرتکاپوتر باشد به‌خصوص که سپاهان به غیر از نیم‌فصل دوم لیگ پانزدهم، لیگ قهرمانان آسیا را هم در پیش دارد.
سنیاد ایبریچیچ مهم‌ترین و پرسروصداترین خرید سپاهان در نقل و انتقالات نیم‌فصل بود. بازیکنی که رزومه خوبی دارد ولی آخرین بار در لیگ یک ترکیه بازی کرده و میزان آمادگی‌اش هنوز مشخص نیست. خرید دیگر سپاهان هم علی هزامی است که اگرچه آینده درخشانی دارد اما معلوم نیست در این فصل بتواند باری از دوش تیم بردارد یا نه.
کمتر از دو روز مانده به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نیم فصل، ظاهرا سپاهان برای جذب یک مهاجم نیز تلاش می‌کند. اگر باشگاه اصفهانی بتواند در این مهلت اندک یک مهاجم شش دانگ را هم به تیم خود اضافه کند شاید بتوان به آن در نقل و انتقالات نمره قبولی داد. در غیر اینصورت بیم آن می‌رود که مشکل گلزنی سپاهان با توجه به جدایی شریفی و با وجود اضافه شدن شیمبا در ادامه فصل همچنان پابرجا بماند. نمره قبولی سپاهان در نقل و انتقالات نیم‌فصل، در گروی جذب یک مهاجم شش‌دانگ برای بالا بردن توان گلزنی است. یعنی دقیقا همان جایی که نقطه‌ضعف سپاهان در نیم‌فصل اول بود.9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-18 19:13:39
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۴۰
منوچهری در رادار سپاهان حتما
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر