فهرست
پیش‌بینی روز: اول چین را می‌بریم بعد ژاپن را
پیش‌بینی روز: اول چین را می‌بریم بعد ژاپن را

پیش‌بینی روز: اول چین را می‌بریم بعد ژاپن را

آی اسپورت- خداداد عزیزی برخلاف همیشه این بار خوش‌بین است. به هر حال تیم امید است و اپوزیسیون مخالفان کی‌روش. خداداد پیش‌بینی‌اش از تیم امید صعود به مرحله بعد است:«در فوتبال دنیا که ما بازی می‌کنیم و می‌بینیم هیچ چیزی غیرممکن نیست. ما امشب چین را می‌بریم و از گروه‌مان صعود می‌کنیم، در مرحله بعد هم بردن ژاپن اتفاق عجیبی نیست. ما بارها ژاپن را در بهترین شرایطش بردیم. این تیم امید توانایی‌اش را دارد که از سد ژاپن بگذرد و راهی المپیک شود، به شرطی که آقایان حمایت کنند.»
وی ادامه داد: «بعد از بازی با قطر که خب یک باخت نصیب ما شد جوری از کادر فنی تیم امید انتقاد کردند که انگار تیم حذف شده‌ است. این نشان‌دهنده آن است که خیلی‌ها دوست ندارند تیم امید با محمد خاکپور به برزیل برود. شاید منافع‌شان به خطر می‌افتد وگرنه چرا باید اسم یکی دو بازیکن که در بازی قبلی بازی نکردند و به عنوان یار ذخیره در بازی مقابل قطر وارد زمین شدند آنقدر مورد توجه قرار بگیرد، سرمربی تیم تشخیص می‌دهد کدام بازیکن توانایی بازی کردن دارد.»
عزیزی خاطرنشان کرد: «بیاییم از خاکپور حمایت کنیم تا تیم امید نتیجه بگیرد. اگر ما تیم بزرگسالان داریم این تیم امید هم در آینده تبدیل به تیم بزرگسالان ما خواهد شد. یک عده از کی‌روش حمایت می‌کنند اما چون خاکپور ایرانی‌ است این حمایت را از او ندارند. به نظرم از کی‌روش می‌ترسند. ما در جام ملت‌ها به عراق باختیم و از تیم حمایت شد، کار درستی هم بود، از گزارشگر که عادل فردوسی‌پور بود تا نفرات دیگر حرف درستی زدند. ما 10 نفره شدیم و نتیجه را واگذار کردیم و روی اشتباه داور نتوانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. حالا از محمد خاکپور که هنوز تیمش شانس صعود به المپیک را دارد چرا حمایت نمی‌شود؟ بهتر نیست کارشناسان فوتبال ما به جای انتقاد در چنین موقعیت حساسی از تیم حمایت کنند؟ مربی تیم امید را در چرخ‌گوشت هشت کاره آلمانی می‌گذارند و جوری چرخش می‌کنند که تمام استخوان‌هایش هم خرد شود. بهتر است حمایت همه‌جانبه کنیم تا طلسم صعود به المپیک بشکند.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-18 20:13:48
نظر دهید

۱ نظر
هادی
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۳۳
گزارشگر بازی ایران و عراق پیمان یوسفی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر