فهرست
خاکپور: فقط به قطر باختیم!
خاکپور: فقط به قطر باختیم!

خاکپور: فقط به قطر باختیم!

آی‌اسپورت- محمد خاکپور پس از پیروزی 3 بر 2 تیم ملی ایران مقابل چین در نشست خبری گفت: «قبل از اینکه بخواهم نظر خود را در مورد بازی بگویم پیروزی بزرگ مردم ایران که توسط حسن روحانی در عرصه سیاست به وجود آمد را تبریک می‌گویم. امیدوارم مردم ایران موفقیت‌های بزرگ بیشتری را تجربه کنند. تیم چین با وجود اینکه در 2 بازی گذشته شکست خورده بودند اما با قدرت در این دیدار حاضر شدند و به آنها تبریک می‌گویم. چینی‌ها بازی را جدی گرفته بودند و به همین دلیل هم به آنها تبریک می‌گویم. احساس غرور می‌کنم که چنین بازیکنانی دارم و امیدوارم در بازی آینده هم بتوانیم پیروز شویم».

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران در مورد اینکه آیا از دریافت 6 امتیاز در گروه اول راضی است یا خیر گفت: «تیم من فقط به قطری باخت که بازی فشرده‌ای برگزار کرد. در هر صورت کسب 6 امتیاز یا 9 امتیاز برای من مهم نیست چرا که به دنبال صعود بودیم و به این هدف خود رسیدیم، این مسئله برای من مهم بود. تمامی تیم‌های حاضر در این دوره از مسابقات دشوار هستند و فرقی نمی‌کند که با چه تیمی بازی کنیم. هدف ما فقط صعود بود و امیدوارم در دیدار آینده هم بتوانیم موفق باشیم و عملکرد خوبی داشته باشیم».

خاکپور در مورد رویارویی با ژاپن در مرحله یک‌چهارم نهایی گفت: «ژاپن یکی از بهترین تیم‌های سازمان‌یافته این مسابقات است. فکر می‌کنم بازی بسیار دشواری مقابل این تیم خواهیم داشت. اگر به دنبال شکست دادن این تیم هستیم باید سخت تلاش کنیم. امیدوارم شاهد بازی زیبا و جذابی باشیم و سرانجام بتوانیم پیروز میدان شویم».

کدخبر:۹۴۱۲
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-18 23:48:52
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۵۹
نه جون من بیا از سوریه و چین هم شکست بخور! خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر