فهرست
مودریچ: زمان بنیتس٬ رئال از نظر بدنی مشکل داشت
مودریچ: زمان بنیتس٬ رئال از نظر بدنی مشکل داشت

مودریچ: زمان بنیتس٬ رئال از نظر بدنی مشکل داشت

آی اسپورت – لوکا مودریچ هافبک رئال مادرید ترجیح می دهد فوتبال خود را در رئال به پایان برساند تا اینکه به کارلو آنچلوتی (مربی فصل گذشته اش) در بایرن مونیخ برای فصل آینده ملحق شود.
قرارداد فعلی مودریچ با رئال تا سال ۲۰۱۸ اعتبار دارد و حالا شایعاتی در مورد انتقال او به بایرن مونیخ مطرح شده است اما این هافبک کروات از این پیشنهاد استقبال نمی کند: «دیدم که در سانه ها در مورد رفتن من به بایرن مونیخ چیزهایی نوشته شده اما اینها فقط شایعه است. همه اعضای تیم را آنچلوتی رابطه واقعا خوبی داشتند و من هم هنوز با او در تماس هستم اما هیچ صحبتی در مورد رفتنم به بایرن مونیخ مطرح در میان نبوده است. ایده خود من این است که تا پایان قراردادم در ۲۰۱۸ در مادرید بمانم. برنامه آینده من فقط ماندن در رئال مادرید است و هیچ باشگاه دیگری در ذهنم نیست.»
مودریچ یکی از بازیکنانی بود که گفته می شد با رافا بنیتس مربی سابق رئال مشکل داشت. او در مورد تفاوت کار بنیتس و زیدان گفته: «ما نمی توانستیم که نتایجی که انتظار می رفت را به دست بیاوریم. هر فردی دیدگاه خاص خود را در مورد نتایج ما دارد  اما من احساس می کنم که از نظر جسمانی در شرایط خوبی نبودیم. تور پیش فصل ما به چین و استرالیا خیلی کوتاه بود. ما بیشتر زمان را در هواپیما بودیم تا اینکه تمرین کنیم. این مشکلی بود که بعدها تاثیر خود را در نتایج این فصل ما نشان داد. بین من و مربی تیم رابطه ای حرفه ای وجود داشت و من نهایت بابت شرایطی که برای او پیش آمد ناراحتم.»
     
آی اسپورت
2016-01-19 00:50:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر