فهرست
مردی که کاشف زلاتان بود: او از مسی و رونالدو بهتر است
مردی که کاشف زلاتان بود: او از مسی و رونالدو بهتر است

مردی که کاشف زلاتان بود: او از مسی و رونالدو بهتر است

آی اسپورت – فردی که عامل پیوستن زلاتان ایبراهیموویچ به آژاکس بود معتقد است که این مهاجم سوئدی یکی از سه بازیکن برتر تاریخ فوتبال است.
جان استین اولسن که استعدادیاب باشگاه  آژاکس بود زمانی که زلاتان برای تیم مالمو سوئد بازی می کرد او را دید و آژاکس را برای خرید این بازیکن متقاعد کرد. سال ۲۰۰۱ ایبرا به تیم هلندی پیوست و بعد هم دورانی موفق را در تیمهای یوونتوس٬ اینتر٬‌ بارسلونا٬‌میلان  گذراند و سپس در سال ۲۰۱۲ به پاری سن ژرمن پیوست.
اولسن که حالا ۷۲ ساله است معتقد است زلاتان بهتر از ستار های دنیای مدرن یعنی مسی و رونالدو است و او را جزو سه بازیکن برتر تاریخ می داند: «فوری فهمیدم که او استعداد خاصی دارد اما فکر نمی کردم تا این حد تبدیل به یک فوق ستاره شود.»
او این صحبتها را در برنامه مستندی در شبکه فاکس اسپورت با عنوان «مردی که کاشف زلاتان بود» بیان کرد و ادامه داد: «او قد بلند و تکنیکی بود و بازیخوانی خوبی هم داشت. وقتی با او قرارداد بستم خیلی خوشحال بودم . خودش هم از اینکه به اژاکس می رفت خوشحال بود. هر وقت که من به آمستردام می رفتم زلاتان می گفت جان بیا ماشین جدیدم را ببین! من همیشه می گفتم این را دیده ام و او همه همیشه یک ماشین جدید دیگر را رو می کرد! زلاتان فوق العاده است و من واقعا عصبی می شوم وقتی بعضی افراد در مورد او بدگویی می کنند. از نظر من سه بازیکن در تاریخ فوتبال از همه بهتر هستند: پله٬ یوهان کرویف و زلاتان ایبراهیموویچ. آنها سه بازیکن برتر تاریخ هستند.»
     
آی اسپورت
2016-01-19 03:34:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر