فهرست
امید حقیقی به 2018: دست برنمی‌دارم
امید حقیقی به 2018: دست برنمی‌دارم

امید حقیقی به 2018: دست برنمی‌دارم

آی‌اسپورت- علیرضا حقیقی که در مقطعی دروازبان شماره یک تیم ملی بود با مصدومیت و افت فاحشی که به سراغ‌اش آمد جایگاه ملی خود را از دست داد تا نوبت بیرانوند برسد. عملکرد خیره کننده خط دفاع تیم ملی باعث شد کمتر کسی به یاد حقیقی و جای خالی او بیفتد. با این وجود بازگشت او به فوتبال اروپا و درخشش نسبی در یکی دو ماه اخیر دوباره کی‌روش را مجاب کرد از او دعوت کند. حالا حقیقی همراه با تیم ملی تمرین می‌کند. باتجربه‌تر از دیگر دروازبان‌ها اما نه جلوتر از آن‌ها. نفر اول امروز تیم ملی علیرضا بیرانوند است و حقیقی هم می‌داند که چقدر کار سختی برای بازگشت جایگاه‌اش در چارچوب خواهد داشت. مشخصا هدف او حضور در 2018 روسیه است و البته به عنوان شماره یک ایران. مصاحبه تازه او را می‌خوانید:

بازگشت به تیم ملی: از این بابت خوشحالم. هر بازیکنی در دنیا آرزو دارد تا برای کشورش بازی کند و از این موضوع من نیز خوشحالم. اوقات سختی را داشته و سه مصدومیت را پشت سر گذاشته‌ام. اما اکنون همه چیز خوب است و به تیم ملی بازگشته‌ام. من ثابت کردم که می‌توانم پس از گذراندن دوران سخت، شرایط خوب و مطلوبی نیز وجود خواهد داشت و من به دوران خوب خود بازگشته‌ام.

شرایط تیم ملی: تمام بازیکنان با تعهد و تمرکز بالا به هدف خود که حضوری مقتدر در جام جهانی است، فکر می‌کنند. هدف ما این است تا در سطح بالایی در جام جهانی قرار داشته باشیم و می‌خواهیم با استانداردهایی که داریم، بهترین باشیم. ما تنها به صعود بسنده نکرده و باید با برگزاری مسابقات تدارکاتی، خود را برای حضور در جام جهانی آماده کنیم.

چالش بازگشت به ترکیب اصلی: زندگی همیشه سختی دارد. یک موقع در اوج هستی و یک موقع شرایط خوبی را تجربه نمی‌کنی. من از صفر شروع کردم. من قطعا به تمام بازیکنان تیم که دوستان صمیمی من هستند احترام می‌گذارم اما برای حضور در جام جهانی روسیه حداکثر تلاشم را بکار می‌گیرم و می‌جنگم تا به هدفم برسم.

مسیر صعود به جام‌جهانی: شاید برخی هوادران حضور در جام جهانی و برگزاری مسابقات سخت با حریفانی را که پشت سر گذاشته‌ایم را ساده می‌ببیند، اما این تمام ماجرا نیست. ما پس از برزیل به عنوان دومین تیم به جام جهانی 2018 روسیه صعود کردیم و این کار آسانی نبود. برای رسیدن به جام جهانی و در مرحله دوم این جام باید تلاش کنیم و با برنامه ریزی هر یک از بازیکنان بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-09-03 21:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بی طرف
يكشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۵۷
چه بازیکن های متعهدی داریم حداقل یک هفته نقش بازی می کردید بعد از کی روش می خواستید برای بازیکنهای گرسنه تیم ملی گل ریزون بگیره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر