فهرست
اولین حاشیه زیزو روی نیمکت؛ برخورد با خامس
اولین حاشیه زیزو روی نیمکت؛ برخورد با خامس

اولین حاشیه زیزو روی نیمکت؛ برخورد با خامس

آی اسپورت - شبکه «سگزتا»ی اسپانیا با انتشار عکس‌هایی از زین‌الدین زیدان، لحظه‌ای را به تصویر کشیده است که سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها از خامس رودریگس و سرپیچی او از دستورات برای حضور در تمرینات رئال مادرید عصبانی شده است.
زیدان از زمان آغاز به کارش به عنوان جانشین بنیتس، ایسکو را به خامس برای بازی در میانه میدان ترجیح داده است که به نظر می‌رسد این موضوع به مذاق هافبک کلمبیایی پیشین موناکو خوش نیامده و او با عدم حضورش در تمرینات بازیکنان ذخیره پیش از بازی رئال - خیخون، سعی بر آن داشته است که نارضایتی خود را نشان دهد، اما بعد از آنکه زیدان شخصاً با او برخورد کرد، مجبور شد که در تمرینات شرکت کند. این اولین نشانه از بروز اختلاف میان خامس و زیدان بود.
دومین مورد از ابراز نارضایتی خامس از وضعیتش در رئال در جریان بازی یکشنبه شب کهکشانی‌ها برابر خیخون بود. در دقیقه 41 این بازی پس از مصدومیت گرث بیل، زیدان به خسه و خامس دستور داد که خود را گرم کنند، اما هافبک کلمبیایی با تعلل بسیار و اکراه این کار را انجام داد. هر دو بازیکن در فاصله بین دو نیمه به گرم کردن خود ادامه دادند، اما زیدان در نهایت خسه را برای رفتن به میدان انتخاب کرد و آن زمان بود که خامس دست از گرم کردن کشید و به نیمکت برگشت.
چند لحظه بعد زیدان چندین بار اطراف خود را نگاه کرد، اما خامس را ندید. او که انتظار نداشت خامس سرخود دست از گرم کردن بکشد، زمانی که این هافبک کلمبیایی را روی نیمکت دید از او دلیل بازگشتش به نیمکت را پرسید و به وی دستور داد که دوباره به کنار زمین برود و به گرم کردن خود ادامه دهد. زیدان در حالی که دستانش را تکان می‌داد به خامس گرفت: برو و گرم کن!
خامس در نهایت در دقیقه 59 به جای ایسکو به میدان رفت و در مدت زمان حضورش در میدان، 74 درصد از پاس‌هایش سالم بود، شش بار توپ را لو داد و سهواً ضربه‌ای به زانوی هم‌تیمی‌اش کریم بنزما زد که باعث مصدوم شدن و خروج او از میدان شد. با این شرایط به نظر می‌رسد که روابط میان خامس و زیدان چندان تعریفی ندارد.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-19 15:06:43
نظر دهید

۲ نظر
برزو
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۴۵
خیلی بازیکن دوست داشتنی ایه، نه ادم دلش میاد تنبیه اش کنه نه میشه بهش بازی نداد. عالیه این پسر. به نظرم استعدادش در حد رونالدو و مسیه اگه قدر خودشو بدونه
عباس
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۴۷
ایول امیدوارم نیمکت نشین بشه ایسکو خیلی بهتره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر