فهرست
قاسمی نژاد؛ استقلال یا پیشنهاد بهتر؟
قاسمی نژاد؛ استقلال یا پیشنهاد بهتر؟

قاسمی نژاد؛ استقلال یا پیشنهاد بهتر؟

آی اسپورت - باشگاه استقلال در فصل نقل‌وانتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال تنها سعید مهری، هافبک تراکتور تبریز را جذب کرده است. این باشگاه اعتقاد دارد که بازیکنان خوبی در پست‌های مختلف در استقلال حضور دارند و خیلی نباید در نقل‌وانتقالات دنبال تغییرات باشند. فرهاد مجیدی نیز پس از پذیرفتن هدایت استقلال روی این مسئله تأکید کرد و گفته تنها بازیکنی که نیاز دارد، امین قاسمی‌نژاد، هافبک - مهاجم شهر خودرو مشهد است.

مذاکرات استقلال با قاسمی‌نژاد با توجه به ابراز تمایل این بازیکن برای پوشیدن پیراهن استقلال خوب پیش‌ می‌رفت، اما باشگاه شهر خودرو مبلغ رضایت‌نامه را افزایش داد. در این بین، باشگاه گل‌گهر سیرجان که خواهان قاسمی‌نژاد است، پیشنهاد بهتری به مهاجم شهر خودرو داده است.

مدیران استقلال با توجه به وضعیت مالی و همچنین درگیر بودن بابت باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات به قاسمی‌نژاد اعلام کرده‌اند که پیشنهاد مالی خود را هم برای گرفتن رضایت‌نامه و هم برای جذب خودش ارائه کرده و او باید تصمیم بگیرد که پیراهن استقلال را برتن کند یا دنبال پیشنهادات دیگری باشد. مسئولان استقلال امیدوار هستند با همین شرایطی که اعلام کرده‌اند بتوانند قاسمی‌نژاد را با تعامل با باشگاه شهر خودرو، به استقلال بیاورند.

 

تسنیم 

۱ ۱  
آی اسپورت
2021-03-09 14:45:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹، ۱۹:۲۳
مجیدی با نام بردن از قاسمی نژاد نشان داد حالا حالا باید تجربه کسب کنه. وقتی در بازار چنین اعلام نیاز کنی مطمئنا قیمت بالاتر می رود. برای یک بازیکن بالای 30 سال این همه پول دادن از جهالت است. خدا را شکر که شه خودرویی ها سنگ اندازی کردند و قیمتش را بالا بردن. به امید جذب یک بازیکن آینده ساز
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر