فهرست
بیرانوند-پرسپولیس؛ ساعات سرنوشت‌ساز دستگاه فکس!
بیرانوند-پرسپولیس؛ ساعات سرنوشت‌ساز دستگاه فکس!

بیرانوند-پرسپولیس؛ ساعات سرنوشت‌ساز دستگاه فکس!

آی اسپورت- ماجرای امضای قرارداد علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس تهران، حالا دیگر تبدیل به یکی از خسته‌کننده‌ترین اتفاقات نقل و انتقالاتی فوتبال ایران تبدیل شده است. گلر جوان باشگاه نفت، مدتی قبل در ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر شد و با طاهری مذاکره کرد اما مذاکرات دو باشگاه سرانجام به بن بست رسیدند و علیرضا، به همراه تیم به اردوی ترکیه رفت. به نظر می‌رسید این پرونده کاملا بسته شده اما رفتارهای عجیب دروازه‌بان ملی‌پوش نفت در ترکیه، حالا شائبه‌های حضور او در پرسپولیس را دوباره سر زبان‌ها انداخته است. او فعلا اجازه تمرین کردن با نفت را ندارد و در اتاق‌اش محبوس شده و شاید ظرف ساعت‌های آینده، با تیم برانکو قرارداد امضا کند. 
پیچ و خم‌های داستان بیرانوند و پرسپولیس، کم‌تر از ماجراهای انتقال دخیا به رئال مادرید نیستند. ستاره جوان اسپانیایی من یو، همیشه دوست داشته برای رئال بازی کند. او در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی، کاملا آماده حضور در برنابئو بود اما افزایش تنش‌ها بین دو باشگاه و بهانه‌هایی عجیب مثل خراب بودن دستگاه فکس، ناگهان همه چیز را لغو کرد. آن روزها، دخیا در منچستر سکونشین سرخیو رومرو بود و فان خال نمی‌خواست روی بازیکنی که آینده‌اش معلوم نیست حساب زیادی بازی کند. داوید اما به دروازه یونایتد برگشت و خیلی زود دوباره اعتماد همه را به دست آورد. 
به همان دلیل ساده که رئالی‌ها به جذب دخیا در آینده امیدوار ماندند، پرسپولیسی‌ها از بیرانوند ناامید شدند.  دخیا،  هم فوتبال حرفه‌ای را به خوبی می‌شناخت و هم برای این چند سال مدیون منچستریونایتد بود و به همین خاطر، به راحتی به باشگاه‌اش برگشت و تاکید کرد که هرگز قصد بر هم زدن جو باشگاه را ندارد. او چند روز پیش در مصاحبه‌ای تاکید کرد که می‌خواهد اسطوره یونایتد باشد و آینده‌اش را در باشگاه بسازد. بیرانوند اما بعد از ماندگاری اجباری در نفت، از هیچ تلاشی برای نشان دادن نارضایتی‌اش به باشگاه دست نکشیده است. او عملا شرایط باقی ماندن در باشگاه نفت را برای خودش از بین برده اما در عین حال، هواداران و مدیران پرسپولیس را نیز با تردید مواجه کرده است. آن‌ها بعد از جذب گلر ازبک، دیگر اشتیاق زیادی برای خرید دروازه‌بان ندارند و بعید نیست به خاطر رفتارهای خاص بیرانوند، قید این دروازه‌بان را بزنند. پیدا کردن بهانه برای این کار، ابدا سخت نخواهد بود. دستگاه‌های فکس، همیشه زود خراب می‌شوند! 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-19 17:12:27
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۴۲
وقتی منصوریان گفت ظرفیت بازی در تیم بزرگ نداره .دوستان همیشه در صحنه شروع ب توهین کردن و متهم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر