فهرست
دیسلایک: رژیم غذایی عکس‌خواری
دیسلایک: رژیم غذایی عکس‌خواری

دیسلایک: رژیم غذایی عکس‌خواری

آی اسپورت- «تصاویر خصوصی یک فوتبالیست دیگر لو رفت». این خبر عجیب، چند تا «بشتابید» در ابتدا و انتها کم دارد تا تصویر تمام و کمالی از کاسبکاری به واسطه یک خبر باشد. این روزها، «شهر فرنگ»های ترسناک روی بورس هستند. دریچه‌های شومی که قرار است با اشتیاق و هیجان زیادی، تصاویری از زندگیِ ستاره‌ها منتشر کنند. پلیس فتا اگر حواس‌اش به همه چیز است، با تیترهای آن‌ها نیز برخورد کنند.  ماجرا ساده‌تر از آن است که تصور می‌شود. سپهر حیدری و همسرش رفته‌اند اسپانیا. بازی بارسلونا را از نزدیک تماشا کرده‌اند. عکس گرفته‌اند و تصویرشان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته‌اند. خالا این که «لو رفتن» از کجای سرنوشت این عکس‌ها به نظر رسیده ،سوالی بی‌جواب خواهد بود. البته که حیدری و همسرش، باید بیشتر مراقب این قاب‌ها باشند اما در محاصره تیترهای زرد، بد نیست به این فکر کنیم که حقیقتا از چه زمانی این حق را برای خودمان قائل شدیم که به خاطر چهره‌ای که به هر دلیل برای‌مان نامتعارف است، به دیگران برچسب بزنیم؟ جویدن عکس‌های دیگران، از چه زمانی در رژیم غذایی‌مان قرار گرفت؟ همسران مردم، چطور سوژه تحلیل‌های روزانه‌ ما را ساختند؟  ما کی آنقدر سقوط کردیم که عکس فوتبالیست بازنشسته و همسرش آنطرفِ آب‌ها، به هیجان بیاوردمان؟ 


کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-19 17:55:13
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۲۱
واقعیت اینه که اینجور عکسها رو خودشون میذارن واسه جلب توجه. برخی مردم تشنه جلب توجه اند حالا از هر نوعش که میخواد باشه. ناشی از کمپلکس های دوران کودکی هست.
-
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۱۰
عکس گرفته‌اند و تصویرشان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته‌اند.
واژه اشتراک اشتراک اشتراک یعنی چی!!!!
خوب خودش با دست خودش عکس ناموسشو برای عموم میزار
فرهود
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۴۶
عکس رو میذارن واسه جلب توجه؟؟ این همه بازیکن خاجی عکس ار دوس دختراشون میذارن واسه توجه؟؟ بگن نگا منم دوس دختر دارم تو نداری دلت بسوزه؟ عکس گذاشتن یعنی این فقط؟ یا اشتراک حال و هوای خودشون با دیگران؟
اون یکی که میگه عکس ناموسشو میذاره برای عموم!!؟ حاجی فازت چیه؟ مگه عکس لخت زنشو گذاشته که آمپر چسبوندی شما؟ جو جامعه خیلی بیمار گونست، بدبختا حق ندارن عکس از خودشونو زنشون بذارن. والا اگه انقد رگ غیرتتون نسبت به وطنتونم باد میکرد نمیذاشتید انقد راحت حقتونو پول مملکتتونو بخورنو هیچکدوم جیک نزنید و تنها کاری که انجام میدید جک ساختنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر