فهرست
رکورد عجیب خاکپور؛ 19 بازیکن برای 3 بازی!
رکورد عجیب خاکپور؛ 19 بازیکن برای 3 بازی!

رکورد عجیب خاکپور؛ 19 بازیکن برای 3 بازی!

آی اسپورت- سرمربی تیم ملی امید ایران، در سه بازی مرحله گروهی زیر 23سال آسیا از 19 بازیکن مختلف استفاده کرد. این عدد احتمالا یک رکورد در میان تمامی 16تیم حاضر در رقابت‌هاست.
محمد خاکپور از بازی اول با سوریه تا بازی سوم مقابل چین بارها و بارها ترکیب تیمش را تغییر داد و بازیکنان را در پست‌های مختلف جا‌به‌جا کرد. احسان پهلوان که پیش‌بینی می‌شد یکی از ارکان تیم ملی باشد در هر سه بازی طعم تعویض را چشید و از این نظر رکورددار شد. او در دو بازی اول در ترکیب اصلی نبود و نیمه دوم به زمین آمد و در بازی سوم که فیکس بود نیمه دوم تعویض شد و از زمین بیرون رفت. فقط دو بازیکن از جمع امیدها در هر 3 بازی به صورت کامل بازی کردند. محمدرضا اخباری و روزبه چشمی دو بازیکنی بودند که 270دقیقه کامل در دور گروهی برای خاکپور به میدان رفتند.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-19 18:46:08
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۴۲
الان وقت انتقاد نیست چرا نمیفهمین
جیم
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۱۰
یعنی اگه بگن خوب ایت و همه چی گل و بلبل، ژاپن رو می برند؟ یه تورنمنت است که یک تا سه بازی دیگه توش داریم، مربی عوض نخواهد شد و همین ه که هست. حقیقت اینه که خر از پل گذشته و به قول خود خاکپور، الان موقع امتحان ه.

نه تعریف تاثیری داره نه انتقاد.

نظر شخصی من، میبازیم بر میگردیم. اینکه ملت شاکی شده اند چون همه ته دلی از اول میدونستند تیمی که ممد مایلی و خاکپور جمع کنند همینه. یه سری ایتعدادکه با یاعلی مدد همینجور یلخی وسط زمین میچرخند. تقی به توقی می خوره یه گل میزنند ولی بازی های حساس حتما و حکما وا می دهند. داستان تکراری همیشگی از کربیان عزیز وطنی و در راسشون همین عالیجنابان.

درست خ، انتقتد رو باید یکسال پیش می کردند کهورارت ورزش دخالت کرد و نذاشت مربی انتخاب شه و ایشون رو از زندون در اوردن گذاشتن بالای تیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر