فهرست
حدادی‌فر: برجام روی تیم ما تاثیر مثبت می‌گذارد
حدادی‌فر: برجام روی تیم ما تاثیر مثبت می‌گذارد

حدادی‌فر: برجام روی تیم ما تاثیر مثبت می‌گذارد

آی اسپورت- ذوب‌آهن این روزها با مشکلات مالی مواجه است اما قاسم حدادی‌فر معتقد است که این باشگاه مشکلات مالی بازیکنان را برطرف خواهد کرد. گفتگو با کاپیتان ذوب‌اهن را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.


 
مثل اینکه بازیکنان ذوب‌آهن به شدت بابت مشکلات مالی ناراحت هستند.
مشکلات مالی معمولا در همه باشگاه‌ها وجود دارد. ما امسال فقط 20درصد از مبالغ قراردادهایمان را دریافت کرده‌ایم، ولی انگیزه بازیکنان ذوب‌آهن برای رسیدن به موفقیت کم نشده است. شاید این موضوع باعث شود تا بازیکنان با مشکلات متعددی مواجه شوند، ولی ما بی‌انگیزه نیستیم. باشگاه ذوب‌آهن خوش‌حساب است و بالاخره پول بازیکنان را پرداخت می‌کند.
 


درمورد حضور ذوب‌آهن در جام شهدا چه صحبتی داری؟
ما در تعطیلات لیگ برتر اردوی تدارکاتی نداشتیم. فقط یک بازی مفید با سپاهان انجام دادیم و مطمئنا حضورمان در جام شهدا مفید خواهد بود. در این جام ما می‌توانیم در شرایط بازی قرار بگیریم و لیگ برتر را با وضعیت بهتری ادامه بدهیم.
 


در شروع لیگ با استقلال بازی دارید، فکر نمی‌کنی اهمیت این بازی حتی از سه امتیاز هم بیشتر است؟
قطعا همین‌طور است. بازی با استقلال برای ما بسیار حساس است، همچنین بازی با پرسپولیس. در دو هفته پیاپی باید با استقلال و پرسپولیس بازی کنیم و این دو مسابقه برای ما بسیار کلیدی و تعیین‌کننده است. اگر می‌خواهیم برای قهرمانی شانس داشته باشیم، باید در این دو بازی خوب نتیجه بگیریم.فکر می کنی اصلی‌ترین حریف ذوب‌آهن برای کسب عنوان قهرمانی چه تیمی است؟
مدعیان قهرمانی زیاد هستند و ما در ادامه بازی‌ها با تمامی حریفان بازی‌های سختی را درپیش خواهیم داشت. فکر می‌کنم استقلال، پرسپولیس، سپاهان و استقلال‌خوزستان رقیبان جدی ما هستند.ظاهرا کاوه رضایی قرار است به لیگ قطر برود. درمورد جدایی او چه صحبتی داری؟
شنیده‌ام که رضایی پیشنهاد خوبی از قطر دارد. ما دوست داریم رضایی در کنارمان باشد و معتقدم او فوتبالیست بسیار توانمندی است. با این حال خودش تصمیم‌گیرنده است و امیدوارم بهترین اتفاق برایش رخ دهد. اگر رضایی جدا شد من برایش آرزوی موفقیت دارم.آیا تو موافق حضور بازیکنان ایرانی در کشورهای عربی هستی؟
لیگ قطر واقعا یکی از بهترین‌ لیگ‌های آسیا است و سطح فنی بالایی دارد. بسیاری از فوتبالیست‌های مطرح آنجا بازی می‌کنند و من فکر نمی‌کنم بازیکنان ما در آنجا ضرر کنند. آنها می‌توانند از حضور در این لیگ تجربیات زیادی به‌دست بیاورند.اسماعیل فرهادی از باشگاه ذوب‌آهن ناراحت است. فکر نمی‌کنی باید با او برخورد بهتری صورت می‌گرفت؟
فرهادی سمبل باشگاه ذوب‌آهن است و در این سال‌ها همیشه به باشگاه ما وفادار بوده است. او از لحاظ فنی و اخلاقی نمونه است و امیدوارم هرچه زودتر تکلیفش مشخص شده و هر اتفاقی که خیر است، برایش رخ دهد.این روزها به نتیجه رسیدن برجام واکنش‌های مختلفی را در بین اهالی ورزش به همراه داشته است.در این مورد چه نظری داری؟
خوشحالم که این اتفاق افتاد و باید یک خسته نباشید به مسئولان بگویم. مطمئنا به سرانجام رسیدن برجام اتفاق خوبی برای ایران خواهد بود و ما باید از آنهایی که در این راه گام برداشتند، تشکر و قدردانی کنیم. این موضوع حتی می‌تواند در فوتبال هم تأثیر مثبتی داشته باشد. بسیاری از تیم‌ها توسط شرکت‌های دولتی اداره می‌شوند و رونق گرفتن کار این شرکت‌ها قطعا به سود فوتبال خواهد بود. ما می‌توانیم از کارخانه ذوب‌آهن مثال بزنیم که می‌تواند روی تیم ما هم تاثیرگذار باشد. مساله دیگر هم به ترانسفر بازیکنان ما به کشورهای اروپایی مربوط می‌شود. در هر صورت این اتفاق می‌تواند کام فوتبال را شیرین کند.9411
     
آی اسپورت
2016-01-19 19:13:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر