فهرست
دایی: دنبال 3 امتیاز بودیم نه بازی زیبا/ از 3 فینال یکی را بردیم
دایی: دنبال 3 امتیاز بودیم نه بازی زیبا/ از 3 فینال یکی را بردیم

دایی: دنبال 3 امتیاز بودیم نه بازی زیبا/ از 3 فینال یکی را بردیم

آی اسپورت- علی دایی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل داماش در نشست خبری گفت: عید را به همه تبریک می‌گویم. بازی خیلی سخت و بزرگی را در رشت بردیم و نیمه اول از داماش بهتر بودیم اما در نیمه دوم داماش فشار آورد و در چند صحنه گل نخوردیم و بازیکنان مردانه و خوب دفاع کردند و تبریک می‌گویم. سه فینال داشتیم که یکی را بردیم و دو بازی دیگر باقی است.نیمه دوم داماش رو به توپ های بلند آورد. ما عادت نداریم روی زمین چمن مصنوعی بازی کنیم اما سه امتیاز را گرفتیم و به دو بازی دیگر فکر می‌کنیم.

نظرتان در مورد بازی، به نظر هم زیبا بود و هم جذاب..

 این نظر شماست و محترم است. ما برای برد آماده بودیم. نیمه اول به هدفمان رسیدیم و در این زمین خیلی خوب توپ را چرخاندیم و نیمه دوم داماش فشار آورد و ما تمام روزنه‌های نفوذ داماش از چپ و راست را بستیم. با حضور حسن زاده در نیمه دوم فشار داماش بیشتر شد. ما به دنبال سه امتیاز بودیم و نه فوتبال زیبا که در این شرایط حساس که به هدف‌مان رسیدیم.

علت عوض کردن تعویض و به میدان فرستادن کفشگری به جای مسلمان؟!

در آن لحظه نظرم را عوض کردم چون مهرداد باید می‌آمد وسط میدان را که شلوغ بود جمع می‌کرد.


دلیل اعتراض تان به داور؟!

 مربی داماش خیلی به داور اعتراض کرد. این طبیعت فوتبال است و نمی‌توانیم بی احساس باشیم و حرف نزنیم. در نیمه اول صادقیان را چند بار زدند. باید یک بازیکن حریف اخراج می‌شد. چرا نمی‌گویید سرمربی داماش از محوطه فنی بیرون آمد اما من از محوطه خارج نشدم. این حق طبیعی من است که از حق تیمم دفاع کنم.

     
آی اسپورت
2014-03-27 19:57:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر