فهرست

نظرمحمدی: بضاعت تیم ما همین است/ پرسپولیس را در محوطه جریمه خودش حبس کردیم

آی اسپورت- علی نظر محمدی  پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: قبول دارم که خوب بازی نکردیم اما قبول ندارم که مثل همه بازی ها بد بودیم. متفاوت تر بازی کردیم و 90 دقیقه توپ در اختیار ما بود. در نیمه اول هم یک بازیکن جوان ما اشتباه کرد. به بازیکنانم تبریک می‌گویم فقط یک فرصت به حریف دادند. نیمه دوم پرسپولیس در زمین خودش حبس بود. سقوط ما را تهدید می‌کند. البته با توجه به نتایج دیگر تیم‌ها در جای خودمان در جدول ماندیم و انشالله در اصفهان نتیجه دلخواه را می‌گیریم.
پیش بینی می‌کردم پرسپولیس در ضد حملات به دنبال گلزنی است. از نظر بدنی خوب بودیم وخط دفاع مان در یک صحنه اشتباه کرد و خط هافبک مان در عرض پاس داد که نباید این پاس ها داده شود. خدابنده‌لو باید خطا می‌کرد تا مانع گلزنی پرسپولیس شود. استفاده از بازیکن جوان تاوان دارد و من مقصر این باخت هستم. از تمام مسئولان و هواداران عذرخواهی می‌کنم.

نبود تمام کننده در داماش: بضاعت و پتانسیل تیم ما همین است و از تیم ما نباید بیشتر انتظار داشت. بازیکنانم بیشتر از توان شان هم بازی کردند. از آنها ممنون هستم. امروز پرسپولیس را در محوطه هجده قدم خودش حبس کردیم.

     
آی اسپورت
2014-03-27 20:12:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر