فهرست
تیموریان: به جایی می‌روم که آرامش داشته باشم
تیموریان: به جایی می‌روم که آرامش داشته باشم

تیموریان: به جایی می‌روم که آرامش داشته باشم

آی اسپورت- جدایی از ام صلال و رفتن به سایپا. دو اتفاق عجیب و غریب این چند روز اخیر که آندرانیک تیموریان رقم زد. آندو در حالی به سایپا رفت که حتی ساعاتی قبل از آمدن این خبر هم به گفته خودش مشخص نبود استقلالی میشود یا نه. مصاحبه او با هفته نامه« فوتبال ایرانی» را میخوانید:
* از جدایی از ام صلال شروع کنیم. عجیب بود که این تیم یکی از گرانترین بازیکنانش را از دست داد.
اتفاق چندان عجیبی هم نبود. بله، من از گرانترین بازیکنان ام صلال و لیگ قطر بودم اما گاهی پیش می آید که طرفین به این نتیجه می رسند که دیگر نمی توانند ادامه همکاری بدهند. من و باشگاه ام صلال هم به این نتیجه رسیدیم و درنهایت احترام و توافق از هم جدا شدیم. هیچ مشکلی هم نبود و این جدایی بدون هیچ دلخوری اتفاق افتاد.
* خودت هم به جدایی تمایل داشتی؟
البته که تمایل داشتم. من یک نیم فصل خوب را با ام صلال سپری کردم اما به این نتیجه رسیدم که جدایی از این تیم بیشتر به صلاح فوتبالم است. به همین دلیل در کمال توافق قراردادم را با این باشگاه فسخ کردم.
* اما اخباری درباره اختلافات تو و سرمربی تیم به گوش می رسید. این موضوع را تایید می کنی؟
همه کسانی که من را می شناسند می دانند انسان رکی هستم و اگر از چیزی یا کسی ناراحت باشم حتما آن را بیان می کنم و دلیلی برای تکذیب نیست. اما واقعیت این است که اختلافی با سرمربی تیم نداشتم و اتفاقا رابطه ام هم با او خیلی خوب بود. من تا آخرین لحظات حضورم در ام صلال از بازیکنان اصلی تیم بودم.
چطور ممکن است یک سرمربی با بازیکنی اختلاف داشته باشد و از او استفاده کند؟
متاسفم که اینقدر در رسانه های ایرانی اخبار منفی علیه من منتشر می شود و واقعا هم از دلیل انتشار آنها بی اطلاع هستم. دلیلی هم نمی بینم که بخواهم تک تک اخبار کذبی که درباره ام مطرح شده را تکذیب کنم.
* تو که می گویی از بازی برای ام صلال راضی بودی. سرمربی هم که از تو راضی بوده. پس دلیل جدایی ات چه بود؟
گفتم که بنا به دلایلی صلاح دیدم از ام صلال جدا شوم. من برای حفظ آرامشم به این تیم رفته بودم و حالا بهتر است که فوتبالم را در جای دیگری ادامه دهم.برای من آرامش داشتن از هر چیزی مهمتر است و باید ببینم کجا می توانم شرایط بهتری داشته باشم.
اصلا شرایط استقلال را دنبال می کنی؟
بله، در جریان وضعیت تیم و صدرنشینی هستم. باید به پرویز مظلومی و بازیکنان استقلال تبریک بگویم که با وجود تمام مشکلات و کمبودها این نتایج خوب را گرفته اند. استقلال امسال تلفیقی از جوانها و باتجربه هاست و اطمینان دارم در آینده بیشتر از جوان های این تیم خواهیم دید.
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-19 21:25:37
نظر دهید
۵ نظر
hadi
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۰۶
پس برو به جهنم تا آرامش داشته باشی
فرشاد33
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۱۳
بگومیخوام جایی باشم که پول بیشتربدن دیکه کیسه کش
عباس
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۱۸
این فقط دنبال پوله، توو تمام دوران بازیش هم این رو ثابت کرده
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۱۶
یعنی اون طوری که آندو ر-ی-د-ه به کیسه کش ها هیچ کس تا حالا ن- ر- ی- د- ه! دمش گرم...
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۰۹
راستم میگی
پول=ارلمش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر