فهرست

ابراهیم زاده: بازیکنانم معنای واقعی غیرت را نشان دادند/ خیال مان از بقا راحت شد

آی اسپورت- منصور ابراهیم‌زاده پس از پیروزی یک بر صفر راه آهن مقابل استقلال خوزستان در کنفرانس خبری حاضر شد و درباره این دیدار گفت: فکر می‌کنم در این مسابقه و مسابقات انتهایی لیگ بازیکنان ما به معنای واقعی تعهد، غیرت و توانمندی خودشان را نشان داده‌اند. آنها چه از لحاظ اقتصادی و چه فوتبالی بسیار خوب ظاهر شدند و غیرتی عمل کردند. باید به آنها دست مریزاد گفت. بازی حساسیت ویژه‌ای داشت. ما به دنبال تثبیت بقا در لیگ بودیم و استقلال هم به دنبال صعود به رده‌های بالاتر بود. ما می‌دانستیم بازیکنان سرعتی دارند که اگر اشتباه کنیم از فرصت‌ها استفاده خواهند کرد.

اوایل بازی در چند موقعیت استقلالی‌ها شرایط خوبی داشتند اما فکر می‌کنم در بقیه بازی آنطور که می‌خواستیم بازی کردیم و در کنار تجربه و جوانی بازیکنان توانستیم پیروز میدان شویم. با حرکت این بازیکنان باتجربه و جوان ما داشتند به گل رسیدیم به آنها خدا قوت می‌گویم. فرهنگ باشگاه ما و تعهد کاری که افراد دارند باید اشاعه پیدا کند.

وضعیت باشگاه: با توجه به صحبت‌هایی که صورت گرفته و خواسته‌های مدیریت باشگاه و همچنین سازمان‌هایی که پیشنهاد دادند مجوز فروش از طرف زنجانی اعلام شده و در حال حاضر شرایط قانونی آن پیگیری می‌شود که باشگاه چگونه واگذار شود. آن چیزی که من باید بگویم این است که ما تعهد کاری خود را داریم و تا آخرین لحظه تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد.

راه آهن در هفته پایانی باید به مصاف ذوب آهنی برود که در خطر سقوط قرار دارد و اینکه آیا تیم شما تمام تلاش خود را برای بقا در لیگ خواهد کرد یا خیر؟!

واقعیت این است که ما برای هر بازی چند دیدگاه داریم. یکی اینکه تلاش می‌کنیم به رده‌های بالاتر صعود کنیم و دوم اینکه به دنبال تثبیت خود در لیگ بودیم. ما برای آبرو و جایگاه‌مان تمام تلاش خود را خواهیم کرد. مطمئن باشید که در بازی پایانی هم با قدرت ظاهر خواهیم شد تا هیچ کس این حرف و حدیث‌های به وجود آمده به ذهنش خطور نکند.

     
آی اسپورت
2014-03-27 20:27:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر