فهرست
گاف عجیب کادرفنی امیدهای عربستان: باخت = صعود !
گاف عجیب کادرفنی امیدهای عربستان: باخت = صعود !

گاف عجیب کادرفنی امیدهای عربستان: باخت = صعود !

آی اسپورت- بازی‌های آخر گروه دوم مسابقات زیر 23 سال قهرمانی آسیا که حکم صعود به مسابقات المپیک را دارد با نتایج جالبی همراه شد. با شکست 2 - 1 عربستان برار ژاپن و همچنین تساوی 2 - 2 کره‌شمالی و تایلند، تکلیف دومین تیم صعودکننده در این گروه به‌دلیل تساوی عربستان و کره‌شمالی در تمامی آیتم‌ها در اتفاقی نادر درنهایت به شمارش گل‌های این سه تیم در بازی‌های رودررو رسید! نتایج دیدارهای این سه تیم در بازی‌های مقابل خود به‌صورت زیر بود و کره‌ای‌ها به‌دلیل زدن 5 گل زده، بالاتر از عربستان 4 گله موفق شدند به مرحله‌ی بعدی صعود کنند.
کره شمالی 3 عربستان 3کره شمالی 2 تایلند 2عربستان 1 تایلند 1

اما گویا عربستانی‌ها درپی سهل‌انگاری کادرفنی خود دچار این حذف تاریخی شدند. طبق مصاحبه یکی از بازیکنان عربسان در اواخر بازی سرپرست و مربیان عربستان به بازیکنان درون زمین اشاره کردند که بازی را کنترل کنند و آن‌ها با همان شکست 2 - 1 هم می‌توانند صعود خواهندکرد! بازیکنان عربستانی‌ هم با گوش‌کردن به حرف مربیان خود تا جایی که توانستند توپ را نگه می‌داشتند و وقت بازی را تلف می‌کردند! عدم کسب اطلاع درست کادر فنی غربستان از قوانین AFC برای این مسابقات باعث شد تا با تصمیم اشتباه، آن‌ها اواخر بازی با ژاپن را حفظ توپ کنند و هیچ تلاشی برای گلزنی نداشته‌باشند و درنهایت از جام حذف شوند.

کد خبر: 9401
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-20 01:44:00
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۳۹
عربستان 5 تا گل زده کره شمالی هم 5 تا !!! 4 از کجا اومده؟؟
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۰۴:۵۹
داداش عربستان سه تا به کره زده یکی به تایلند میشه چهار
شاهپور
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۰۶:۵۴
این جاست که قدیمها میگفتن
چوب خدا صدا نداره دردی میزنه که دوا نداره
فرداد
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۰۷:۴۸
نویسنده عزیز
عربستان و کره شمالی در همه آیتم ها با هم برابر بودند، موردی که باعث صعود کره شد براساس اعلام اِى اف سى؛ تعداد کمتر کارت زرد در تیم کره بود
درک رز
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۰۸
کره شمالی بخاطر کارت زرد کمتر صعود کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر