فهرست
همه علیه مادرید
همه علیه مادرید

همه علیه مادرید

آی اسپورت- تنها چند بازی از فصل جدید گذشته و رئال مادرید برای محرومیت در نظر گرفته شده برای دو بازیکنش و تصمیمات جنجالی داوری درخواست تجدید نظر کرده است. در داخل باشگاه این حس وجود دارد که از فصل گذشته تا به حال هیچ چیز تغییر نکرده و لالیگا، داوران و سران فوتبال اسپانیا هنوز هم به آن‌ها همین رفتار را دارند.

این تیم برای دومین کارت زرد سرخیو راموس در بازی با دپورتیوو لاکرونیا که منجر به اخراج و محرومیتش از بازی بعد شد هم درخواست تجدید نظر کرده، اما خودشان هم می‎دانند که شانس کمی برای رسیدن به خواسته‎شان دارند. در اصل سفیدپوشان با این شرایط به خوبی آشنایی دارند، اول کمیته رقابت‎‏ها، بعد کمیته تجدید نظر، در نهایت هم دادگاه قضاوت‎های ورزشی.

این مسیر را قبل از راموس و حتی قبل از کریستیانو رونالدو که در بازی برگشت سوپرکاپ اسپانیا محروم شده بود هم چندین بار طی کردند. مادرید اعتقاد دارد کاری که راموس کرده با جریمه‎اش تناسب نداشته است. به نظر آن‌ها حتی خطایی هم در کار نبوده و برخورد به خاطر اقدام او برای پرش بوده است. مدافع میانی مادرید اولین کسی بود که بعد از بازی و در میکسدزون به کارتی که گرفت اعتراض کرد.

اما آمار نشان می‌دهد اصلا بعید نیست که او خطا کرده باشد. چون بعد از این خطا با 18 کارت قرمز در دوران ورزشی‎اش در کنار دو بازیکن دیگر جزو خشن‎ترین‌ها قرار گرفته است. پس او بازیکنی است که زیاد خطا می‎کند و بعید نیست این بار هم خطار کرده باشد.

از طرفی مدیران مادرید معترض هستند که دایو سوارس که در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا برای بارسا یک پنالتی را را در بر داشت در صورت تکرار در لیگ می‎تواند بیشتر از چیزی که در آن بازی به این تیم ضربه زد، کارشان را خراب کند.

دنی کارواخال هم در بازی مقابل لاکرونیا در ریازور خطای پنالتی انجام داد. یعنی رئال در 3 بازی 2 پنالتی داده است. این یعنی اوضاع برای این تیم در محوطه جریمه به خوبی پیش نمی‎رود.

از این‌ها بگذریم، مدافع عنوان قهرمانی لالیگا بیشتر نگران می‎شوند وقتی می‎بینند در شرایط مشابه با رقیبان آن‌ها برای چنین خطاهایی چه رفتارهایی می‎شود. این موضوع آن‌ها را عصبانی‌تر هم می‎کند.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-08-23 16:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارسایی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۱۴
رعال خودش سردسته تبهکاراس.... پدرخوانده تا متعارف فوتبال اروپا...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر