فهرست
کاسانو: احتمال دعوتم به تیم ملی٬ یک به میلیارد است!
کاسانو: احتمال دعوتم به تیم ملی٬ یک به میلیارد است!

کاسانو: احتمال دعوتم به تیم ملی٬ یک به میلیارد است!

آی اسپورت – آنتونیو کاسانو مهاجم سامپدوریا اعتراف می کند  که «تنبلی» عامل اصلی ناکامی او در راه ارائه توانایی هایش در دوران فوتبالش بوده. این بازیکن همیشه به دلیل بداخلاقی و مشکلات جسمانی در اثبات توانایی هایش در تیهایی مثل رئال مادرید٬‌ میلان و اینتر مشکل داشت.
بعد از ناکامی در تیمهای بزرگ٬‌ او این شانس را پیدا کرد که بار دیگر به سامپدوریا برگردد و حالا زیر نظر وینچنزو مونتلا کار می کند. او حالا اعتراف مهمی کرده: «بگذارید بگویم که من خودم فوتبالم را نابود کردم. همیشه یک آدم تنبل و بداخلاق بودم. هیچ وقت کاری نکردم که کمک کند بتوانم پتانسیل واقعی ام را نمایش دهم. اما با این موضوع کنار آمده ام و الان خوشحالم. از حضور در شهر جنوا لذت می برم و دوست دارم فوتبالم را در سامپدوریا به پایان ببرم.»
او در مورد احتمال دعوت شدنش از سوی آنتونیو کونته به تیم ملی ایتالیا برای رقابتهای یورو ۲۰۱۶ گفت: «احتمال دعوت شدنم به تیم ملی٬ یک به میلیارد است اما می خواهم تلاشم را بکنم چون کونته درهای تیم ملی را روی هیچکس نببسته است. نهایت تلاشم را خواهم کرد اما اگر دعوت نشوم هم با تمام وجود طرفدار ایتالیا در یورو خواهم بود.»
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-20 02:03:51
نظر دهید

۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۰۸
سابقه ی گلزنی به تیم ملی ایران رو هم داره. به همراه توتی، رونالدو، مسی و زلاتان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر