فهرست

سئوال روز: امید چگونه به المپیک می رسد؟

آی اسپورت - از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات انتخابی المپیک 2016 ایران باید مقابل ژاپن قرار بگیرد.  تیم ملی امید ایران تا 48 ساعت دیگر در حالی  مقابل ژاپن قرار می گیرد که برای صعود به پیروزی در آن نیاز دارد. 
شاگردان محمد خاکپور تا صعود به المپیک به دو پیروزی در مسابقات آینده شان نیاز دارند و البته برای ماندن در مسابقات باید حتما ژاپن را شکست دهند. سهمیه آسیا برای حضور در المپیک 3 تیم است و به همین دلیل حضور تیم امید ایران در میان 4 تیم نیمه نهایی این شانس را ایجاد می کند که شاگردان خاکپور به المپیک برسند. 

تیم امید ایران در صورت پیروزی مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی با تیم پیروز دیدار امارات و عراق مواجه خواهدشد. البته که هنوز دیدارهای گروه D به پایان نرسیده است. اما به احتمال بسیار زیاد امارات تیم اول گروه خواهد بود و با عراق برای رو در رویی با تیم پیروز بازی ایران بازی خواهد کرد. 

شاگردان خاکپور اگر به نیمه نهایی برسند این شانس را دارند که حتی در صورت شکست هم به المپیک برسند. در اصل تیم خاکپور اگر در نیمه نهایی پیروز شود حتما به المپیک رسیده است و اگر شکست بخورد باید دیدار رده بندی را پیروز شود تا المپیکی شود. 

در اصل ایران باید یا ژاپن و امارات(عراق) را شکست دهد یا ژاپن را ببرد به امارات(عراق) ببازد و در دیدار رده بندی مقابل تیمی که احتمالا قطر است پیروز شود.منبع: عصر ایران

توضیح: این عکس مربوط به خبرگزاری ایرنا است
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-20 08:04:40
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۲۲
زرشک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر