فهرست

چرا بیرانوند پرسپولیسی نشد؟ امان از رفیق بد

آی اسپورت - صبح دیروز هنوز پرسپولیس و نفت و علیرضا بیرانوند سرگرم مذاکره سه جانبه بودند که برانکو ایوانکوویچ  قید گلر ملی را زد! او گفت الکساندر لوبانف امتحان پس نداده را به بیرانوند پرحاشیه ترجیح می دهد.
 بیرانوند که در اولین روز نقل و انتقالات نیم فصل یکی از پرمشتری ترین بازیکنان بود و تیم های پرسپولیس، فولاد و ... و ... و ... او را می خواستند، به خاطر مشورت با دوستان نادان از اینجا رانده و از همه جا مانده شد.
 یک مشاور نادان به بیرانوند توصیه کرد در فاصله یک روز تا پایان مهلت نقل و انتقالات در اردوی خارجی نفت دعوا و جنجال راه بیاندازد تا علیرضا منصوریان او را کنار بگذارد و باشگاه نفت هم ناچار شود او را به پرسپولیس بدهد.
 بیرانوند هم در جریان بازی تدارکاتی نفت، همه مدافعان تیمش را به فحش کشید و با عصبانی کردن منصوریان که به او گفت حالا اگر طلا هم باشی، دیگر تو را نمی خواهم، مرحله اول نقشه را به درستی پیش برد.
 مرحله دوم نقشه این بود که مخ مدیرعامل نفت را بزند و پرسپولیسی شود اما وقتی باشگاه نفت یک میلیارد تومان از پرسپولیس پول رضایتنامه خواست و بیرانوند هم پیغام داد اگر یک میلیارد به نفت بدهید و نیم میلیارد به خودم، حتما می آیم، پرسپولیسی ها قید او را زدند و به جذب لوبانف که ارزان قیمت تر بود را مدنظر قرار دادند.
 جالب است بدانید ساعت 10 صبح سه شنبه بیرانوند و باشگاه پرسپولیس خصوصی به رسانه ها گفته بودند با هم توافق کردند اما این توافق به مرحله قطعی و رسمی نرسید.
 از سوی دیگر تا ظهر دیروز باشگاه پرسپولیس فکر می کرد برانکو، بیرانوند را به هر گزینه دیگری ترجیح می دهد اما برانکو در جریان بازدید از کفش ملی، وقتی با این سوال مواجه شد که شما بیرانوند را می خواهی یا الکساندر لوبانف را؟ جواب داد: «بیرانوند را تا همین چند ساعت پیش می خواستم اما حالا که شنیدم او در جریان اردوی نفت، برای کادرفنی تیمش دردسر درست کرده و به همبازیانش خودش اهانت کرده، تمایلی به جذب او نداریم. چنین دروازه بانی حاشیه دارد و نمی توانم برای قهرمانی روی او حساب باز کنم. دروازه بانی پست حساسی است و نمی توان چنین ریسکی کرد. البته لوبانف هم امتحان پس نداده است اما بیرانوند حاشیه دارد.»
 از همین جا تکلیف بیرانوند روشن شد و باشگاه پرسپولیس هم در نوبت دوم مذاکره، خودش را مشتاق جذب بیرانوند نشان نداد تا قرارداد لوبانف حوالی ساعت 23:30 ثبت شود.
 برانکو قبل از آن که برای سوشا مشکل پیش بیاید هم مشتاق جذب بیرانوند بود اما کارهای اخیر این دروازه بان باعث پشیمانی برانکو شد. 
 با این حساب، حالا نه نفت بیرانوند را حفظ می کند و نه او دروازه بان پرسپولیس می شود. یک دروازه بان ملی به همین راحتی با مشورت با مشاور نادان، آینده خودش را تباه کرد! نقل و انتقالات شب گذشته تمام شد و بیرانوند به پرسپولیس نرسید.


منبع: جام نیوز
  ۶  
آی اسپورت
2016-01-20 08:11:15
نظر دهید
۶ نظر
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۱۴
به درک. بهتر. خاک تو سر بی جنبه اش کنن. راست گفتن اصل بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است. همون بفرستنش ترمینال جنوب این ادم بی ظرفیتو
امیرعلی
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۲۸
امان از منصوریان
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۴۸
حقشه پارسال همه جا میگفت استقلالی هستش وقتی رحمتی برگشت استقلال شد پرسپولیسی هر دقیقه یه حالی داره
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۴۸
حقشه پارسال همه جا میگفت استقلالی هستش وقتی رحمتی برگشت استقلال شد پرسپولیسی هر دقیقه یه حالی داره
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۲۲
استقلالی ام ولی عاشق برانکو ام چه الان چه اون موقع که تو تیم ملی بود و چه الان همیشه جنتلمن بوده.
خدایی بهترین پرسپولیس تاریخ لیگ رو ساخته حتی از پرسپولیس دنیزلی و اری هان هم بهتره.کاش سرمربی ما بود ولی باز هم نوش جان قرمد ها.
نگرفتن بیرانوند بهترین تصمیم بود, اگر میومد مثل گردان یا سوشا میشد, دروازه بان بدون تمرکز مفت نمی ارزه
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۲۷
لنگیم ولی عاشق استفلالم و اعتقاد دارم استقلال قهرمان دوگانه میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر