فهرست

انتظار ویژه از سرمربی تیم امید: دیگر تردید نکن

آی اسپورت - پراکندگی در خط دفاع، عجله و استرس در خط میانی و تک محوری در خط حمله از خصوصیات بازی تیم امید در نیمه اول رویارویی با چین بود. هر چند هر چقدر بازی پیش رفت، بازی بهتری از تیم امید کشورمان شاهد بودیم اما اولا، کسانی که مثل ما تماشاگر این مسابقه از جعبه جادویی بودند، حرص زیادی خوردند تا تیم توانست بردی را که دنبالش بودیم، کسب کند و دوما نشان داد که بازیکنان بسیار خوبی در تیم امید هستند که در صورت مدیریت صحیح این بازیکنان، تیم امید می‌تواند به راحتی راهی ریو شود.باید قدر این بازیکنان باهوش و بااستعداد را دانست که با یک نیمه بازی کردن توانستند انسجام تیمی خوبی به دست بیاورند و با اختلاف کم، پیروزی را کسب کنند اما این پیروزی تاوان سنگینی را هم به همراه داشت، بازیکن جوان چین در گل اول همه شیرازه تیم ما را به هم ریخت و به راحتی دروازه اخباری را باز کرد اما آیا این تغییرات مداوم و از هم گسیختگی تیمی در تیم ملی امید طبیعی است؟در حالی که محمد خاکپور در طول تمام روزهایی که این تیم را در اختیار داشت، می‌توانست همه این هماهنگی‌ها را در تیمش ایجاد کند و با توجه به اردوها و امکانات خوبی که در اختیار تیم امید بود، می‌توانست نه تنها یازده مرد اصلی خود، که حتی تعویض‌هایش را نیز مشخص کند. فدراسیون فوتبال بر عکس همه سال‌های گذشته، امسال برای تیم ملی امید چیزی کم نگذاشت و برای اولین بار بازی‌های لیگ برتر را به خاطر اردوی تیم امید تعطیل کرد. همه این اقدامات باید نتیجه‌اش در این مسابقات دیده می‌شد؛ هم ثبات فکری سرمربی و هم نمایش خوب بازیکنانی که امیدواری زیادی به آنها وجود داشت اما انگار تردیدهای خاکپور تمامی ندارد و شاید باز هم در رویارویی با ژاپن، تیم امید گرفتار تغییرات دیگری شود.

منبع: ایران ورزشی
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-20 09:58:51
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۱۶
اولا که همه کاره مایلی کهنه ولی همه بدبختیها به اسم خاکپور تموم می شه. ثانیا اگه مربی کاربلد باشه 11 تا چوب خشک هم بدن بهش بعد از یکسال اردو رفتن می تونه یه بازی هدفدار از تیم بگیره. مثل تیم ملی که در جام جهانی با بازی هدفدارش داشت آرژانتینو شکست می داد. ثالثا چرا این تیم واسه بازیکنای لژیونرش فقط به یه نامه زدن به تیمها اکتفا کرده در حالی که همه تیمها از بازیکناشون دارن استفاده می کنن؟ خوب این سه بازیکن، نوراللهی رو هم که نبردن، ترابی هم که بازی با قطر رو نیمکت بود جمعا می شه 5 بازیکن. یعنی نصف تیم. خلاصه اینکه همیشه بهترین تیمها رو میدن به مایلی کهن داغونش می کنه و آخرشم هیچی. تمام افتخار این آدم همون دو برد معروف جلو عربستان و کره جنوبیه ولی والله همون جام ملتها بازی اول و دوم که به عراق باختیم و از تایلند بردیم خیلی ناهماهنگ و بد بودیم ولی اینقد نسل طلایی ایران خوب بود که بعد از دو بازی روی نبوغ شخصی هماهنگ شدن و اون نتایج بدست اومد. ضمنا تیمهای مایلی کهن همیشه از نظربدنی مشکل دارن که اینتیم امید هم فقط تا دقیقه60 دووم میاره.
مجتبی رضایی
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۳۲
با سلام
"باید قدر این بازیکنان باهوش و بااستعداد را دانست که با یک نیمه بازی کردن توانستند انسجام تیمی خوبی به دست بیاورند" فکر نمیکنین بدست آوردن انسجام تیمی در نیمه دوم برمیگرده به کادر فنی...یعنی این کادر فنی باعث انسجام تیم شد...خواهشا از تیم در کوران مسابقات بیشتر،حمایت کنین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر