فهرست
لوبانف: اینجا همه از قهرمانی حرف می‌زنند
لوبانف: اینجا همه از قهرمانی حرف می‌زنند

لوبانف: اینجا همه از قهرمانی حرف می‌زنند

آی اسپورت - آلکساندر لوبانف ازبکستانی پس از عقد قرارداد با پرسپولیس عدد 6 را به دوربین‌ها نشان داد تا مشخص شود بلد است چطور از هواداران پرسپولیس دلبری کند. حرف‌های او نشان می ‌دهد که شناخت نسبی از تیم جدیدش دارد:
*عدد 6 سمبل پرسپولیسی هاست. بله من با مطالعه به این تیم آمدم و می دانم ماجرای شش چیست.امیدوارم هواداران پرسپولیس از من راضی باشند. من واقعا خوشحالم به یک تیم بزرگ پیوستم.شنیدم پرسپولیس یکی از محبوب ترین تیم های آسیا است.از زمانی که به تهران آمدم،با برخوردهای جالبی از سوی مردم روبرو شدم.در این ساعات محدود کامنت های زیادی در اینستاگرام داشتم.مشخص است که این هواداران علاقه زیادی به تیم شان دارند.از باشگاه هم سپاسگزارم که حمایت خوبی کرد.قرار است همسر و پسر 5 ساله ام هم به تهران بیایند تا اینجا تنها نباشم.
*من در اردوی پاختاکور در دبی بودم.از سوی باشگاه پرسپولیس با من تماس گرفته شد.وقتی پیگیر بیشتری کردم متوجه بزرگی پرسپولیس شدم.فکر می کنم همه چیز خیلی سریع پیش رفت.در نهایت صاحب پیراهن شماره یک پرسپولیس شدم و این را اتفاق بزرگی در زندگی ام می دانم.
*در طول دوران بازی ام،چند بازی فوق العاده داشته ام.فکر می کنم بازی نسف قارشی جزو این مسابقات است.جالب است که در همین مدت کوتاه این فیلم را در صفحات هواداری پرسپولیس می بینم.آنها فوق العاده اند.
*با برانکو صحبت کردم.یکی از همبازیان جدیدم را هم دیدم.صحبت از قهرمانی را از زبان برانکو شنیدم.من وظیفه سختی دارم.امیدوارم موفق باشم.دیدن انگیزه بالای سرمربی،قلبم را به تپش در آورد و انگیزه ام را بالا برد.من برای موفقیت می جنگم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-20 11:22:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر