فهرست
کارشناسی: کلوپ نیازمندِ یک پیش‌فصل و سه بازیکن است
کارشناسی: کلوپ نیازمندِ یک پیش‌فصل و سه بازیکن است

کارشناسی: کلوپ نیازمندِ یک پیش‌فصل و سه بازیکن است

«کلوپ فکر میکرد و امیدوار بود که خیلی زودتر از اینها تیمش جوری که دوست داره بازی کنه و پیروزی‌هایِ بیشتری به دست بیاره. برایِ همین وقتی بعد از بازی باهاش حرف زدم اصلا راضی به نظر نمیرسید. لیورپول خوب بازی کرد، و موقعیتِ گل زیاد داشت، اما مسئله این بود که از این موقعیت‌ها استفاده نکردن. اگر لیورپول گلِ اول را در این بازی میزد کارِ یونایتد تموم بود.»
«اما کلوپ تازه صد روزه که اومده لیورپول و تیم را وسطِ فصل تحویل گرفته. اون نیاز به زمانِ بیشتری داره. جوری که در حالِ حاضر لیورپول بازی میکنه خیلی شبیه به دورتموند نیست. اما اونا تلاش میکنن فشارِ بالا رویِ حریف بیارن و وقتی توپ را گرفتن سریع به به حمله و گل زدن فکر میکن. این پروسه، سفری بلنده و در کوتاه مدت امکانِ موفقیتش نیست.»
«لیورپول بازیکنایِ مصدومِ زیادی داره. مثلِ استوریج و لوورن و کوتینیو. و نیمکتش هم جوری نیست که بتونه جایِ خالیِ این ستاره‌ها را پر کنه. هوادارایِ لیورپول باید تا تابستان صبر کنن. اینجاست که تازه کلوپ میتونه در پیش‌فصل تیمِ خودش را اونطور که باید بسازه و حداقل 3تا بازیکنِ جدید بخره. الان همه دارن درباره‌یِ این حرف میزنن که اصلا کلوپ در لیورپول موفق خواهد شد یا نه. من به کارِ کلوپ ایمان دارم. اون خیلی احساساتی و پرشوره و مدام کنارِ خط بالا و پایین میپره. درست مثل زمانی که مربیِ دورتموند بود. کلوپ در بازی مقابلِ لیورپول 90 دقیقه ایستاده بود، در حالیکه ون گال 90 دقیقه نشسته بود. حتی بعد از گل هم ون گال فقط چیزی تویِ دفترچه‌اش نوشت. کلوپ اینجوری نیست. برایِ فوتبالِ آلمان خیلی خوبه که حالا کلوپ در لیگِ برتر مربیگری میکنه و برایِ همین ما کاملا حواسمون بهش هست و هر هفته لیورپولش را دنبال میکنیم.»
 
 
     
آی اسپورت
2016-01-20 12:37:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر