فهرست
قنبرزاده: بیرانوند را طعمه کردند؛ پیامک‌ها را رو می‌کنم
قنبرزاده: بیرانوند را طعمه کردند؛ پیامک‌ها را رو می‌کنم

قنبرزاده: بیرانوند را طعمه کردند؛ پیامک‌ها را رو می‌کنم

آی اسپورت - منصور قنبرزاده درباره اظهارات علی اکبر طاهری مبنی بر اینکه هیچ کس از باشگاه پرسپولیس با بیرانوند صحبتی درباره جدایی نکرده است افشاگری کرد. منصور قنبرزاده گفت: من نگفتم خود آقای طاهری با بیرانوند ارتباط برقرار کرده است. عوامل باشگاه پرسپولیس با بیرانوند تماس هایی داشتند. یکی از عوامل پرسپولیس زمانی که بیرانوند کنار ما نشسته بود با او در تماس بود. ما باب مذاکره با پرسپولیس درباره بیرانوند را بسته بودیم اما آنها مکررا پیگیری می کردند. من در تماس دو شب پیش به طاهری گفتم آن فردی که تا 3 بامداد با بازیکن ما چت می کرده، چه کسی بوده است. از طرف دیگر فکر می کنم مدیران پرسپولیس با تخریب یک دروازه بان ملی پوش به نام بیرانوند می خواستند از دروازه بان ازبکستانی تخفیف بگیرند. پیشنهادی که آقایان برای جذب بیرانوند داده بودند، مبلغ 200 میلیون تومان پول نقد برای صدور رضایتنامه بود. البته گفته بودند یک چک 200 میلیونی هم می دهیم که تا جایی که من می دانیم پرسپولیس همین حالا 4، 5 میلیارد چک پاس نشده دارد. در این شرایط ما با 200 میلیون تومان کدام دروازه بان خوب را می توانستیم جذب کنیم؟ با این مبلغ یک گلر درجه سوم را هم نمی توانستیم جایگزین بیرانوند کنیم.»
قنبرزاده ادامه داد:« شک ندارم پرسپولیسی‌ها با مواردی که درباره بیرانوند مطرح کردند، به دنبال تبلیغات منفی برای کاهش قیمت دروازه بان دیگرشان بودند. ما در این شرایط احساس کردیم نسبت به بیرانوند تعهد اخلاقی داریم. او یک جوان ساده دل است که واقعا متضرر شد. پرسپولیسی ها از سادگی این جوان استفاده کردند و تا توانستند مانور دادند که این موضوع دور از اخلاق بود. با این کارها ذهن و فکر و روح بیرانوند را متشنج کردند و انشاءالله درفرصتی مناسب تر درباره این مسائل بیشتر می گویم.  تمام پیامک هایی که آقایان با بیرانوند رد و بدل کردند، را به کمیته انضباطی می بریم و آنجا حرفهایمان را می زنیم. اینکه پیامک زدند و به بیرانوند گفتند اگر با فلان مدیربرنامه کار کنی، انتقالت به پرسپولیس راحت تر انجام می شود. مدام دنبال تحریک بیرانوند بودند. حتی گفتند درباره فلان مدیر پرسپولیس اینگونه صحبت کن. فکر می کنم بیرانوند را طعمه قرار دادند تا به اهداف خود برسند و این از تاریکی های فوتبال ما است.»

کد خبر:9402
  ۷  
آی اسپورت
2016-01-20 12:53:26
نظر دهید

۷ نظر
محسن
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۱۲
آقای قنبرزاده دیروز می گفت عواملی توی فوتبال هستند که قیمت بازیکن 50 هزار دلاری که ما می خواستیم بگیریم را 150 هزار دلار کردند. بعد میاد برای انتقال دروازه بانش یک میلیارد پول رضایتنامه میخواد. این یعنی چی!؟ خداوکیلی اعلام کنید برای صدور رضایت نامه نانگ و صادقیان و سیدجلال که جزء بازیکنان فیکستون بودند چقدر خواستید!؟ ببینیم روی هم یک میلیارد میشه!!!!!؟؟؟؟ آقای قنبرزاده گوشای خودت درازه
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۲۳
بازم لنگ و بازم کارهای کثیف
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۲۸
بازم روش های غیراخلاقی و غیرقانونی لنگ
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۴۶
مردک می خواد اس ام اس ها رو به کمیته انضباطی بده ! اس ام اس دادن هم تازگی جرم شده ! کی تو رو کرده مدیرعمل باشگاه ؟!
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۵۶
شهر که شلوغ بشه قنبرزاده هم هفت تیرکش می شه
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۰۲
عجب! اس ام اس دادن به بازیکن تیم دیگه برای اغفال کردنش جرم نیست؟
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۰۷
ان شاءالله هرجامیره موفق باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر