فهرست
ملی‌پوشان پرسپولیس؛ نیمکت‌نشین و سکونشین!
ملی‌پوشان پرسپولیس؛ نیمکت‌نشین و سکونشین!

ملی‌پوشان پرسپولیس؛ نیمکت‌نشین و سکونشین!

آی اسپورت - شرایط این فصل و هفته‌های اخیر پرسپولیس به گونه‌ای پیچیده شده که دو بازیکن ملی‌پوش این تیم از ترکیب اصلی دور افتاده‌اند. محمد نادری که با بازی‌های خوب در پرسپولیس به تیم ملی رسید و امیر روستایی که عضوی ثابت از تیم المپیک به حساب می‌آید فعلاً جایی در ترکیب اصلی ندارند و همین مسأله باعث شده برخی از نیمکت‌نشینی و بیرون ماندن‌های متوالی آنها تعجب کنند.

محمد نادری که نیم فصل دوم فصل قبل به پرسپولیس آمد در دفاع چپ فوق‌العاده ظاهر شد و حتی در شروع فصل هم نمایش‌های مثبتی در پست خود ارائه داد اما مشخص نشد چه اتفاقی افتاد که به دستور کالدرون یک خط جلوتر رفت و در نقش هافبک چپ بازی کرد. نادری در سه چهار بازی متوالی در پست هافبک چپ به میدان رفت که در این پست غیر تخصصی کاملاً سردرگم و ناکارآمد نشان داد تا بعد از انتقادهای بسیار، کالدرون با بازی دادن به بشار و ترابی در هافبک کناری، نادری را نیمکت‌نشین کند. حالا نادری در حالی دو بازی متوالی نیمکت نشین شده که بسیاری معتقدند او نسبت به محمد انصاری در اولویت است و چنانچه در دفاع چپ به میدان برود پرسپولیس در فاز حمله شرایط بهتری خواهد داشت.

از سوی دیگر امیر روستایی نیز در شرایط سختی گرفتار است. روستایی فصل را از ترکیب اصلی شروع کرد اما حالا حتی به نیمکت ذخیره‌ها هم نمی‌رسد و یک ملی‌پوش سکونشین است. او آخرین بار در بوشهر مقابل شاهین ۱۵ دقیقه بازی کرد و مجموع دقایق بازی‌اش به سختی سه رقمی می‌شود. روستایی در تیم المپیک موقعیت خوبی دارد اما در خط حمله پرسپولیس حالا حتی از مهدی عبدی هم عقب‌تر افتاده و به لیست ۱۸ نفره نمی‌رسد در حالی که حمید استیلی معتقد است او فوق‌العاده آماده و سرحال است.

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-12-12 20:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۱۷
اتفاقا از وقتی نادری رفته بیرون تیم بالانس تر شده. درسته که از نظر فردی مثلا نادری از انصاری سریع تر و تکنیکی تره ولی همه چیز به دریبل زدن نیست. تو تیم بازیکنای بهتری برای دریبل زدن داریم که دارن بازی میکنن مثل احمد ترابی بشار و امیری. دفاع باید اول از همه کار اصلیشو انجام بده که انصاری بسیار خوب تر کار کرده. ضمن اینکه ضعف نادری که همه رو سرش هد میزنن هم دیگه بلای جونمون نیست.
البته که نادری بازیکن عالی ای هست ولی بازی های زیبای تیم نشون داده که انتخاب انصاری انتخاب منطقی تری بوده و هست.
روستایی هم که خیلی جوونه و مفت خریدیمش تا پرورشش بدیم و در آینده عصای دستمون باشه. مثل دیاباته که 3 میلیون یورو ندادیم بهش که بخواد آقای گلمون بشه! این پولا واسه تیم سوگولی وزارت و مجلس و سوگولی های امام راحله! نه تیم مردمی پرسپولیس.
با کالدرون داریم فوتبال آرژانتینی زیبایی رو به نمایش میذاریم که همه بازیکنا تو نقششون جا افتادن و واقعا دیدن بازی های تیم لذت بخش شده.
amir
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۳:۴۱
وقتی تیم داره نتیجه میگیره چرا اینقد میسوزید شما
هرکی و بازی بده باز شما میاید میگید چرا اون یکی بازی نکرد
شرافت داشته باشید
هرچی کالدرون بگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر