فهرست
دفاعیه باشگاه پرسپولیس: پیشنهاد ما به نفت ۲۰۰میلیون تومان نبود
دفاعیه باشگاه پرسپولیس: پیشنهاد ما به نفت ۲۰۰میلیون تومان نبود

دفاعیه باشگاه پرسپولیس: پیشنهاد ما به نفت ۲۰۰میلیون تومان نبود

پندار خمارلو در حاشیه نشست خبری برانکو در خصوص اینکه قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت اعلام کرده پرسپولیسی‌ها تا نیمه‌شب با بیرانوند در تماس بودند و او را وسوسه کردند، گفت: درست نیست من در مورد بازیکن تیم نفت صحبت کنم اما برای اینکه شبهات برطرف شود لازم می‌دانم توضیحاتی در این باره ارائه دهم. در آخرین ساعات دوشنبه‌شب بود که قنبرزاده با طاهری تماس گرفت، اما طاهری متوجه این تماس نشد و ساعت یک بامداد روز سه‌شنبه ارتباط دیگری بین آنها برقرار شد و قنبرزاده اعلام کرد مبلغ کلی رضایتنامه برای انتقال قطعی یک میلیارد تومان است. با توجه به اینکه مبلغ یک میلیارد تومان فقط پول رضایتنامه‌ بیرانوند می‌شد و قطعا مبلغی را هم خود این دروازه‌بان می‌خواست برای ما امکان فراهم کردن این پول نبود و از این رو قید جذب بیرانوند را زدیم. 
 پرسپولیس برای جذب بیرانوند فقط 200 میلیون به باشگاه نفت پیشنهاد داده؟ چنین چیزی صحت ندارد. ما می‌دانیم مبلغ رضایتنامه بازیکن ملی‌پوشی چون بیرانوند 200 میلیون نیست البته مبلغ پیشنهادی‌مان را اعلام نمی‌کنم چون این مسئله‌ای است بین ما و باشگاه نفت. سند همه تماس‌ها و پیامک‌هایی که گفته می‌شود بین مسئولان باشگاه ما با بیرانوند ردوبدل شده در باشگاه موجود است و مسائلی که گفته می‌شود دور از واقعیت است. ما در حال حاضر آن گلری که می‌خواستیم را جذب کرده‌ایم و دیگر نیازی نیست در مورد مسائل دیگر صحبت کنیم ضمن اینکه برای بیرانوند نیز آرزوی موفقیت داریم.
مذاکرات این باشگاه با بیرانوند: ما فقط با بیرانوند یک جلسه برگزار کردیم و آن هم با هماهنگی بود که ترکاشوند با آل‌اسحاق داشت و وی برای اینکه رقم دریافتی خودش را مشخص کند به باشگاه پرسپولیس آمده بود.
     
آی اسپورت
2016-01-20 16:00:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر