فهرست
از فروزان تا کامدار و دلیر: انقلاب کاظمی در سیاه جامگان
از فروزان تا کامدار و دلیر: انقلاب کاظمی در سیاه جامگان

از فروزان تا کامدار و دلیر: انقلاب کاظمی در سیاه جامگان

آی‌اسپورت- بازیکنی که رفته توپ را بیاورد و اوت پرتاپ کند از عهده این کار هم برنیامده چطور می‌خواهد در لیگ برتر بازی کند. ده تا دوازده بازیکن ما در حد لیگ برتر نیستند و باید از سیاه‌جامگان بروند. این صحبت‌های جنجالی فرهاد کاظمی پس از باخت‌های پیاپی سیاه‌جامگان بود. حرف‌هایی که به نظر از روی خشم به زبان آمده و جنبه تحریک بازیکنان را داشت. اما فرهاد کاظمی در لحظاتی که چنین صحبت‌هایی را مطرح کرد می‌دانست به دنبال چیست. تهدیدی که در فصل نقل و انتقالات کاملا رنگ واقعیت به خود گرفت. خروجی‌های فراوان در پایان نیم فصل نشان می‌دهد سرمربی سیاه‌جامگان واقعا به این نتیجه رسیده بود که برای نجات این تیم باید دست به یک انقلاب بزرگ بزند.

سیاه‌جامگان در پایان نقل و انتقالات یازده خروجی داشت. محسن  فروزان، پیمان میری، امید سینک،احمد کامدار، امیر تیزرو، محسن دلیر، سعید مهدی‌پور، محمدرضا بازاج، تومیک داودیان، رنان داسیلوا و بابک مرادی بازیکنانی بودند که از دید کاظمی در حد لیگ برتر نبودند. سرمربی سیاه‌جامگان برای جایگزین آنها دوازه بازیکن به نام‌های میلاد نوری، حمیدرضا علی‌عسگری، حسین کریمی، کلدیا مدافع سوئدی، آلو ووسی مدافع نیجریه_انگلیسی، سوسه مهاجم گامبیایی، مهدی جعفرپور، محسن آقایی، پدرام اسماعیلیان، کرده آیکبوسی، ایمان موسوی و مهدی مناری را به ترکیب تیمش اضافه کرد.
 
اگر نتایج ضعیف نیم فصل اول را به حساب فرهاد کاظمی ننویسیم، هر آنچه در نیم فصل دوم در انتظار تیم مشهدی است به طور کامل به پای او نوشته می‌شود. بزرگ‌ترین مشکل کاظمی مطمئنن هماهنگ کردن این تعداد بازیکن در فرصت کمی باقی مانده است. تیمی که برای حفظش در لیگ برتر حداقل سی امتیاز می‌خواهد. ریسکی که کاظمی در میانه فصل با شخم زدن تیمش انجام داد شاید در پایان فصل تاوان سختی برایش به همراه داشته باشد.   
 
 
کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-20 17:12:33
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۳۸
اخه مردک تو نمی تونی از بازیکن بازی بگیری چجرا روشون عیب می زاری کامدار پارسال بهترین بازیکنه تراکتور بود و دلیر هم تو یه نیم فصل نزدیک به ده تا گل زده بود فروزان هم اگه بگیم یکی از بهترین های ایران نیست ولی باید گفت برای تیمی مثله سیاه جامگان خیلی زیاد بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر