فهرست
اتفاق عجیب در لیگ‌یک؛ شکست چهارگله خانگی نساجی از نفت
اتفاق عجیب در لیگ‌یک؛ شکست چهارگله خانگی نساجی از نفت

اتفاق عجیب در لیگ‌یک؛ شکست چهارگله خانگی نساجی از نفت

 پیروزی پرگل 4 ـ 1 نفت آبادان مقابل نساجی پرهیجان ترین مسابقه این هفته لیگ آزادگان بود. نفتی ها در دیداری نفسگیر و پرگل در حضور 15هزار تماشاگر قائمشهری با بردی پرگل 4 ـ 1 نساجی را شکست دادند تا سرمربی فصل گذشته نساجی انتقام سختی از تیم سابقش بگیرد. محمد شادکام با به ثمر رساندن 3 گل از 4 گل ستاره درخشان برزیلی های آبادان بود.
شکست صدرنشینپیکان که با امید به ادامه صدرنشینی به بوشهر رفته بود، در یک روز فراموش نشدنی 3 ـ 1 مغلوب میزبان شد. ایران جوان با گل های سجاد فیض اللهی، اویس کردجهان و غلام احمدشاهی پیکان پرستاره را برد تا این تیم برتری خود را در صدرجدول شکننده ببینند. از شانس بد پیکان دو تیم فجر و مس هم حریفان خود را شکست دادند تا رقابت در صدرجدول نزدیکتر شود.
توقف خونه به خونهتیم خونه به خونه با نتیجه صفر ـ صفر مقابل نفت مسجدسلیمان متوقف شد تا شاگردان اکبر میثاقیان 2 امتیاز حساس را از دست بدهند و به رده چهارم سقوط بنمایند. خونه به خونه با یاران لیگ برتری امید زیادی به برد داشت اما کاری مقابل نفتی های مسجدسلیمان از پیش نبرد.
پیروزی مس با خریدهای جدیدمس کرمان نتیجه خوبی مقابل داماش به دست آورد و با دو گل سعید دقیقی، احسان پورشیخ علی خریدهای جدیدش داماش را برد. جالب اینکه داماش در 12 بازی مقابل مس موفق به پیروزی نشده است. مسی ها با این برد 40 امتیازی شدند و تا رده سوم بالا آمدند.
برد فجر مقابل نظامی های سابقفجرسپاسی که گاه و بیگاه شایعه کناره گیریش از لیگ شنیده می شود امروز با تک گل احمد حسن زاده پاس همدان را شکست داد و با 43 امتیاز در یک امتیازی پیکان ایستاد.
اولین برد خطیبیماشین سازی تبریز در مسابقه ای پربرخورد مقابل فولاد یزد با 2 گل این تیم را شکست داد. در این دیدار خشن دو بازیکن اخراج شدند که محسن دلیر مهاجم سابق تراکتورسازی یکی از آنها بود. دو گل ماشین سازی را حامد پاکدل، حمید قاسمی نژاد به ثمر رساند تا ماشین سازی با 30 امتیاز و یک بازی کمتر در رده ششم جدول قرار گیرد. در سایر بازی ها هم مس رفسنجان با یک گل مغلوب خیبرخرم آباد شد و گیتی پسند یک ـ صفر شهرداری اردبیل را شکست داد تا اوضاع تیم احمدزاده همچنان بحرانی باشد. همچنین آلومینیوم هرمزگان با گل گهر سیرجان یک ـ یک مساوی کرد و پارسه و آلومینیوم اراک هم با همین نتیجه کار را به پایان رساندند.
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-20 17:13:19
نظر دهید

۲ نظر
گتاب سیتی
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۲۲
عجیبتر از باخت امروز نساجی پنالتی بود که برای داماش نگرفتن تا اون توپ برگشتی بیاد و مس گل بزنه/ایمان صادقی هم یک پنالتی گرفت/هفته بعد بابل بارونه
-
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۲۶
بابل صعود می,کنه, استقلال دوگانه میبره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر