فهرست
گزارش روز : عباس زاده ستاره آخر لیگ پرسپولیس + آمار
گزارش روز : عباس زاده ستاره آخر لیگ پرسپولیس + آمار

گزارش روز : عباس زاده ستاره آخر لیگ پرسپولیس + آمار

آی‌اسپورت-محمد عباس‌زاده مهاجم 26 ساله‌ی پرسپولیس که با مبلغ 600 میلیون تومان با نظر علی دائی از نساجی مازندران در قامت آقای گل لیگ یک خریداری شد، در دیدار با داماش گیلان سومین گل فصل خود در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر را به ثمر رساند تا بیش از پیش خود را به ترکیب اصلی پرسپولیس دیکته کرده باشد.
عباس‌زاده‌ی جوان که نخستین فصلی که لیگ برتر را تجربه می‌کند، در دیدار برابر داماش گیلان در چارچوب رقابت‌های هفته‌ی بیست و هشتم دهمین بار با پیراهن پرسپولیس به میدان رفت و سومین گل خود را ثمر رساند.
عباس‌زاده که در ابتدای فصل در سایه‌ی مهاجمان نامداری همچون غلام‌رضا رضائی، هادی نوروزی و مهدی سیدصالحی قرار داشت و جائی در ترکیب اصلی نداشت، در هفته‌ی بیست و پنجم برای نخستین‌بار برابر سپاهان در ترکیب اصلی قرار گرفت و در همان دقایق نخست جواب اعتماد دائی را داد و یکی از دو گل پیروزی‌بخش پرسپولیس برابر سپاهان را به ثمر رساند. این مهاجم جوان به لطف گل‌زنی برابر طلائی‌پوشان اصفهانی در دیدار برابر نماینده‌ی شیراز نیز در هفته‌ی بیست و ششم از همان ابتدا به میدان رفت اما گلی به ثمر نرساند تا دومین گل فصل این مهاجم در هفته‌ی بیست و ششم برابر صبای قم به ثمر برسد.
عباس‌زاده در هفته‌ی بیست و هشتم سومین گل فصل خود را در شرایطی به ثمر رساند که یک گل سه امتیازی بود. به نظر چندان سخت نمی‌رسد که این مهاجم در دو دیدار باقی‌مانده از لیگ برتر با زدن حداقل سه گل در کنار سیدصالحی و خلعتبری با شش گل بهترین مهاجم فصل سرخ‌پوشان پایتخت لقب گیرد.
عباس‌زاده در رقابت‌های جام حذفی نیز دو گل در دو دیدار به ثمر رسانده است تا آمار بسیار قابل‌توجهی را در قیاس با سایر مهاجمین پرسپولیس داشته باشد.
هفته‌ی دوم لیگ برتر؛ ذوب‌آهن-پرسپولیس (ذخیره‌ی غلام‌رضا رضائی در دقیقه‌ی 88).
هفته‌ی چهارم لیگ برتر؛ سایپا-پرسپولیس(ذخیره‌ی میلاد غریبی در دقیقه‌ی 46).
هفته‌ی ششم؛ نفت تهران-پرسپولیس (ذخیره‌ی غلام‌رضا رضائی در دقیقه‌ی 62).
هفته‌ی شانزدهم؛ تراکتورسازی تبریز-پرسپولیس (ذخیره‌ی محمد نوری در دقیقه‌ی 86).
هفته‌ی بیست و یکم؛ پرسپولیس-نفت تهران (ذخیره‌ی فرزاد حاتمی در دقیقه‌ی 62).
هفته‌ی بیست و پنجم؛ پرسپولیس-سپاهان اصفهان (حضور در ترکیب اصلی تا دقیقه‌ی 70).
هفته‌ی بیست و ششم؛ فجرسپاسی شیراز-پرسپولیس (حضور در ترکیب اصلی).
هفته‌ی بیست و هفتم؛ پرسپولیس-صبای قم (حضور در ترکیب اصلی تا دقیقه‌ی 84).
هفته‌ی بیست و هشتم؛ داماش گیلان-پرسپولیس (حضور در ترکیب اصلی تا دقیقه‌ی 75).
     
آی اسپورت
2014-03-28 01:31:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر