فهرست
روز خوب آقای گل ها ؛ همه امروز گل زدند
روز خوب آقای گل ها ؛ همه امروز گل زدند

روز خوب آقای گل ها ؛ همه امروز گل زدند

کاظم ملک پور 
آی‌اسپورت-رضا عنایتی، کریم انصاریفرد، مهرداد بایرامی و رضا نوروزی چهار مهاجمی که ترکیبی از جوانی و تجربه هستند و در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر مربع رقابت برای آقای گلی را تشکیل داده‌اند، در هفته‌ی بیست و هشتم لیگ برتر نام خود را در میان گل‌زنان این هفته ثبت کردند تا تنور رقابت همچنان داغ بماند. رضا عنایتی باتجربه که سابقه‌ی کسب سه عنوان آقای گلی در تاریخ لیگ برتر را دارد و با زدن 128 همچنان برترین گل‌زن تاریخ لیگ برتر است، در این فصل با زدن 13 گل همچنان درصدر جدول گل‌زنان لیگ برتر قرار دارد.
پس از عنایتی دو چهره‌ی جوان و خوش‌آتیه‌ی فوتبال کشور که در تیم‌های تبریزی نیز عضویت دارند، با زدن 12 گل اسب خود برای کسب کفش طلای لیگ برتر را زین کرده‌اند. انصاری‌فرد که سابقه‌ی آقای گلی را با پیراهن سایپا در کارنامه دارد، بخوبی می‌داند برای حضور در ریودوژانیرو باید دومین کفش طلای خود را در آلبوم افتخاراتش داشته باشد تا کی‌روش رأی به حضور او در جام جهانی دهد. مهرداد بایرامی نیز سرشار از انگیزه است تا شایستگی‌های خود را با کسب عنوان آقای گلی به رخ بکشد تا شاید او نیز توسط کی‌روش دیده شود.
چهارمین ضلع این مربع کم‌زهر، رضا نوروزی مهاجم باتجربه‌ی نفت تهران قرار دارد، مهاجمی که در آغاز فصل انگیزه‌ی فراوانی برای کسب دومین عنوان آقای گلی خود داشت و اکنون با 11 گل یکی از مدعیان کفش طلا است.
عنایتی در هفته‌ی بیست و هشتم برابر ذوب‌آهن گل دوم و البته برتری بخش تیمش را به ثمر رساند. رضا نوروزی نیز مهم‌ترین گل فصل و البته سه امتیازی خود را برابر استقلال به ثمر رساند. انصاریفرد و بایرامی نیز به ترتیب برابر فولاد خوزستان و ملوان گل‌زنی کردند، گل‌هائی که امتیاز تیمی ختم نشد.
     
آی اسپورت
2014-03-27 21:08:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر