فهرست
کرانچار: بازیکنانم تمرکز نداشتند/ اشتباهاتمان در نیمه ی اول فراوان بود
کرانچار: بازیکنانم تمرکز نداشتند/ اشتباهاتمان در نیمه ی اول فراوان بود

کرانچار: بازیکنانم تمرکز نداشتند/ اشتباهاتمان در نیمه ی اول فراوان بود

آی اسپورت- زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان بعد از تساوی تیمش مقابل سایپا در نشست خبری گفت: برای چندمین بار است که ما از تیم حریف جلو می‌افتیم اما نمی‌توانیم در دقایق آخر نتیجه را حفظ کنیم. توافق ما با بازیکنان مبنی بر حفظ توپ و فشار بر تیم حریف در نیمه اول توسط برخی بازیکنان انجام نشد و حتی اشتباه مسلم داوری در اعلام معکوس یک اوت باعث شد همان توپ به سمت دروازه ما آمده و گل دوم را برای سایپا به ارمغان آورد.

دلیل تساوی؟! :‌ عدم تمرکز برخی بازیکنان باعث شد که با اشتباهات فردی کسب سه امتیاز مهیا نشود البته اعلام می‌کنم با وجود تساوی دو بر دو هنوز به آینده امید داشته و می‌توانیم شانس حضور در بین سه تیم و کسب سهمیه آسیا را داشته باشیم.

طبق آنالیز از 52 توپی که دریافت کردید 49 تا را لو دادید!!

متاسفانه این اشتباه در نیمه اول بسیار زیاد بود به نحوی که در بین دو نیمه تذکر لازم داده شد و توپ‌های لو رفته در نیمه دوم کاهش داشت. اما فشار روانی زیادی که به برخی بازیکنان وارد شده بود و ترس از عدم کسب سه امتیاز تمرکز آنها را به هم زده و با وحود اینکه تمامی این موارد در تمرینات گفته شده بود اما دو امتیاز بازی امروز را واگذار کردند.

بی انگیزگی برخی بازیکنان مثل سوکای و بولکو : درباره بولکو این حرف صادق نیست شاید دو سه موقعیت ایجاد شد که آنها را بی‌هدف از دست داد. اما درباره سوکای قبول دارم. به وی متذکر می‌شویم با تمرکز بالا ابتدا توپ را کنترل کرده و بعد ضربه بزند. مشکل دیگری که اشاره نکردید حضور مداوم او در تله آفساید است. این خود بازیکن است که باید تمرکز لازم را داشته باشد و اسیر اشتباهات نگردد. قصد توجیه ندارم. سه امتیاز را از دست دادیم. فشار زیادی بازی با الاهلی باعث شد بازیکنان تخلیه شوند اما نگاه ما به آینده است.

     
آی اسپورت
2014-03-27 21:13:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر