فهرست

بنگر: خوشحالم ما بردیم و استقلال باخت/ حالا منتظر حمایت هواداران هستیم

آی اسپورت- محسن بنگر پس از پیروزی مقابل داماش اظهار داشت: خداراشکر در روزی که ما بردیم استقلال باخت و بالاتر از آنها قرار گرفتیم. البته هنوز کار برای ما تموم نشده چون فولاد هم برده و کار برای ما سخت است.

اکنون زمانش رسیده که هواداران به ورزشگاه بیایند. پرسپولیس بی‌صبرانه به کمک هوادارانش نیاز دارد. بازی خیلی سخت و سرنوشت‌سازی مقابل راه‌آهن داریم و اگر آن بازی را ببریم خیالمان تا حدودی راحت می‌شود.

مشکلات پرسپولیس برای سفر به رشت : متاسفانه همیشه مشکل بوده البته چک‌های آقای شیرینی نیز دست ما هست و همینطور مانده، ما همیشه رفتنمان به شهرستان‌ها بسیار خوب و با کلاس است اما برگشتنمان با اتوبوس و شرایط خاص. البته خداراشکر 10 روز دیگر بازی داریم و با اتوبوس برگردیم فرصت برای ریکاوری داریم.

انتخابت به عنوان بهترین بازیکن زمین : این تلاش دسته‌جمعی بود که ما توانستیم به 3 امتیاز بازی برسیم. خیلی خوشحالم که به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شدم و من همیشه با تمام وجودم به دنبال این هستم تا پرسپولیس امسال به یک جام برسد و دل هوادارانش شاد شود. من کاری نکردم. امیدوارم این برد لبخندی به لب هواداران در سال جدید آورده باشد. البته داماش هم امروز خوب بازی کرد اما ما باهوش‌تر بودیم.

     
آی اسپورت
2014-03-27 21:27:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر