فهرست

گسترش فولاد یک ـ ملوان 2؛ پرواز قو ادامه دارد/ افسوس ملوان از آسیایی نشدن

میثم شاهین 
آی اسپورت - 
ورزشگاه بینان دیزل ، تماشاچی 2 هزار نفر 
تیم داوری : موعود بنیادی فر – بابک داوری – مجید ویشگاهی
کارت زرد: مازیار زارع  (ملوان)
میثم نقی زاده -رسول پیرزاده (گسترش فولاد)
گسترش فولاد: محسن فروزان-مصطفی اکرامی-جابر انصاری(69-رسول پیرزاده)-محمود خمیسی-سید محسن حسینی-میثم نقی زاده-سامان نریمان جهان(85-کامدار) - علیرضا نقی زاده-مهرداد بایرامی-سید ایمان موسوی-سید امید نظامی پور
سرمربی: مهدی تارتار
ملوان: ایمان صادقی-عزیز معبودی -سیامک کوروشی-احمد آهی-احمد مهدی زاده- مازیار زارع-امیرحسین فشنگچی(82-اسماعیل صمدی)-سعید یوسف زاده-شاهین ثاقبی(86-سعید عزت اللهی) -مهدی دغاغله-جلال رافخایی(27-محسن یوسفی)
سرمربی: دراگان اسکوچیچ

ملوان با پیروزی 2 بر یک مقابل گسترش فولاد ضمن کسب 3 امتیاز این بازی حضور در رده ششم جدول را قطعی کرد. ملوان حالا 4 امتیاز با سپاهان فاصله دارد و اگر دو بازی آینده خود را پیروز بشود و استقلال و سپاهان امتیازی از این مسابقات نگیرند به طرز معجزه آسایی می‌ تواند به سهمیه آسیایی هم فکر کند. البته این اتفاق بعید و غیرمنتظره است، ملوان در بازی امروز با هدایت دراگان اسکوچیچ و درخشش دغاغله و شاهین ثاقبی این مسابقه را به سود خود خاتمه داد.
مهدی دغاغله بازیکن این تیم با به ثمر رساندن هر دو گل ملوان 9 گل شد و به رده چهارم جدول گلزنان رسید. جالب است که بدانید که ملوان 2 مهاجم 9 گل در جدول دارد و به جز دغاغله، جلال رافخایی نیز 9 گل برای تیم محبوبش به ثمر رسانده است. گسترش فولاد هم که امروز امیدهای زیادی برای کسب پیروزی داشت. با این شکست با 32 امتیاز در رده نهم جدول ماند، در حالی که حالا صبا و راه آهن جایگاه این تیم را تهدید می‌ کند
 شرح گلها : 
1-0 (ملوان )دقیقه 59: شوت محسن یوسفی از پشت محوطه ی جریمه ی تیم گسترش فولاد تبریز پس از برخود به یکی از مدافعان حریف به مهدی دغاغله رسید و وی با ضربه ی روی پا از پشت محوطه ی شش قدم توپ را وارد دروازه ی محسن فروزان کرد.
2-0 (ملوان )دقیقه 77: شاهین ثاقبی پشت محوطه  جریمه ی گسترش فولاد صاحب توپ شد. وی هم مهدی دغاغله را صاحب توپ کرد و مهدی دغاغله نیز طی حرکتی زیبا با جا گذاشتن مدافع مستقیم خود و از میان چهار بازیکن آبی پوش به سمت دروازه ضربه زد.توپ پس از برخود با انتهای پاییتی تیرک، به تور دروازه چسبید.
2-1( گسترش فولاد )دقیقه 2+90 : سعید عزت اللهی با خطا روی مهاجم حریف، گسترش را صاحب یک ضربه ی پنالتی کرد و مهرداد بایرامی هم این پنالتی را به گل تبدیل کرد.
بهترین بازیکن: مهدی دغاغله با دو گلی که در این مسابقه به ثمر رساند به روند گلزنی های خود ادامه داد. دغاغله یک بازیکن معمولی در ملوان بود که در نیم فصل دوم تبدیل به یکی از ستاره های لیگ برتر فوتبال ایران شده است.
اتفاق ویژه: پیروزی ملوانی ها در اتمداد شرایط بد مالی با تماس سیروس محجوب مالک اسمی این تیم همراه شد. او به دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان باز هم وعده داد که اتفاق های خوبی بیافتد.
     
آی اسپورت
2014-03-27 21:36:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر