فهرست
تلاش جهانی برای یافتن پسربچه عراقی با پیراهن پلاستیکی مسی
تلاش جهانی برای یافتن پسربچه عراقی با پیراهن پلاستیکی مسی

تلاش جهانی برای یافتن پسربچه عراقی با پیراهن پلاستیکی مسی

آی اسپورت - لیونل مسی از طرفدارانش خواسته است تا در پیدا کردن این پسربچه کرد عراقی کمک کنند، او می خواهد پیراهن خودش را به وی هدیه دهد. تصویری که می بینید مربوط به یک کودک مشتاق مسی از شهر دهوک واقع در کردستان عراق است. این پسربچه که نام و هویت وی مشخص نیست، از آنجایی که توان مالی خرید پیراهن مسی را نداشته است، با کیسه پلاستیکی آبی رنگ راه راه و ماژیک، اینگونه یک پیراهن شبیه پیراهن مسی در تیم ملی آرژانتین، برای خود تدارک دیده است و مورد توجه قرار گرفته است. عکس این پسربچه در فضای مجازی منتشر شده و البته بسیاری را ناراحت کرده است.

بعد از آنکه برای اولین بار توسط یک سایت ترکیه ای، این عکس منتشر شد، بسیاری دیگر از خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی، اقدام به انتشار آن کردند تا اینکه دست به دست چرخید. حتی یکی از صفحات متعلق به هواداران مسی مدعی شده است با نمایندگان نزدیک به این بازیکن صحبت داشته و لیونل مسی هم حمایت خود را از این کودک خردسال اعلام کرده است. گفته می شود مسی اعلام کرده، از همه میخواهد برای یافتن این پسر کمک کنند، زیرا او می خواهد پیراهن خودش را به وی دهد. البته در کامنت هایی که در این باره گذاشته شده بسیاری برای کمک به این کودک تنگدست عراقی و دادن پیراهن ابراز تمایل کرده اند اما هنوز هویت این پسربچه مشخص نیست.

منبع: وبسایت برنامه 90
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-21 12:48:09
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۴۲
حالا بقیه کودکای فقیر مهم نیستند فقط این کودک مظلوم مهمه؟
بعد تو لغتنامه ها دنبال واژه پوپولیست بگردیم!
-
پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۰۵
منم. لطفا به مسی بگید نقدی حساب کنه
برزو
پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۱۸
ببین چقدر عاشق مسی بوده که این پلاستیک رو تنش کرده! آقایی که متهم به پوپولیست میکنی یه پیرهن تمام دنیای این بچه است ولی پیرهن مسی ممکنه واسه هیچ بچه ای به اندازه ی این بچه مهم نباشه. دلیلش اینه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر