فهرست
خاکپور: نباید پیش‌بینی‌ام در مورد ژاپن درست از آب دربیاید
خاکپور: نباید پیش‌بینی‌ام در مورد ژاپن درست از آب دربیاید

خاکپور: نباید پیش‌بینی‌ام در مورد ژاپن درست از آب دربیاید

آی اسپورت - محمد خاکپور سرمربی تیم ملی امید ایران در نشست خبری پیش از بازی با ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کسب سهمیه المپیک صحبت کرد. بخش‌هایی از صحبت‌های خاکپور را بخوانید:
*هر دو تیم فردا یک بازی پر از استرس را تجربه خواهند کرد، چون بالاخره یکی از دو تیم قرار است پس از این بازی راهی خانه شود، این بازی برای فوتبال آسیا نیز یک بازی بسیار مهم و کلاسیک است. من بازیکنان ژاپن را به خوبی می‌شناسم و با فرهنگ فوتبال این کشور آشنا هستم، فوتبال ژاپن بسیار برنامه ریزی شده است و معتقدم که بسیار منظم و هدفمند بازی می‌کنند، این بازی در سطح بالایی برگزار خواهد شد و باید مراقب همه چیز باشیم.
*ما آماده مقابله با هر مشکلی هستیم، می‌دانیم که بازی با ژاپن سخت است، بازیکنان من ترسی از ژاپن ندارند، همه چیز را زیر نظر داریم و برابر ژاپن تیم دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود. ما دوست داشتیم تیم اول باشیم اما اکنون هم نگران چیزی نیستیم. آنها انرژی خود را مدیریت می‌کنند، آنها ۲۳ بازیکن خوب دارند که با هم هماهنگی زیادی داشته و واقعا بین بازیکنان آنها تفاوت خاصی وجود ندارد، این یک برگ برنده برای ژاپن است و ما باید مقابل این تیم مراقب همه چیز باشیم. تیمی که بیشترین تمرکز را روی بازی داشته باشد، پیروز میدان خواهد بود، این یک بازی است که می تواند ۹۰ دقیقه یا ۱۲۰ دقیقه باشد، باید همه چیز را مدیریت کنیم و مراقب لحظه به لحظه بازی باشیم.
*وقتی به عقب بر می‌گردیم متوجه می‌شویم که به خاطر اشتباهات فردی متضرر شده‌ایم، پس اولین چیزی که از بازیکنان خواسته‌ام پرهیز از اشتباهات فردی بوده است، تیمی که از ما قوی‌تر باشد در مرحله گروهی وجود نداشت، ما با اشتباهات عجیب و فردی شکست خوردیم، تاریخ این تورنمنت نشان می دهد که باید بسیار تمرکز داشته و مراقب اشتباهات فردی باشیم. ژاپن بسیار سرعتی بازی می‌کند، مطمئنا باید بازی را کنترل کنیم و گاهی آن را آرام اداره کنیم، معتقدم که تیم بدون اشتباه تیم پیروز میدان خواهد بود.
*متاسفانه هر دو تیم خوب آسیا در این مرحله به پست هم خورده‌اند، من پیش بینی می‌کردم که ژاپن به فینال برسد و این بخشی از فوتبال است و ما نباید اجازه بدهیم پیش بینی من درست از آب در بیاید چون این ایران است که می‌خواهد راهی مرحله بعدی شود و جشن صعود بگیرد. باید به حریف خود احترام بگذاریم و همه دقایق بازی را زیر نظر داشته باشیم. ژاپن برای ما تیم ناشناخته‌ای نیست.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-21 13:07:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر