فهرست
ترس سرمربی امید ژاپن از بازیکنان تکنیکی ایران
ترس سرمربی امید ژاپن از بازیکنان تکنیکی ایران

ترس سرمربی امید ژاپن از بازیکنان تکنیکی ایران

آی اسپورت - ماکوتو تگوراموری سرمربی تیم ملی ژاپن در نشست خبری پیش از بازی با ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقه کسب سهمیه المپیک حضور پیدا کرد. او درباره بازی حساس فردا صحبت کرد:
*جنبه‌های مختلفی در این دیدار وجود دارد که باید آنها را جدی بگیریم. با توجه به سختی و اهمیت این بازی باید مراقب توانمندی تکنیکی بازیکنان ایران باشیم. تمرکز ما روی این بازی ۱۲۰ دقیقه‌ای است. تیمی صعود می‌کند که تمرکز بیشتری داشته باشد. ژاپن و ایران در مرحله یک‌چهارم باید با هم رقابت کنند. فکر می‌کنم این بازی، رقابت خوبی برای تماشاچیان خواهد بود. 
*اسامی بازیکنان آنها را حفظ نیستم، اما همه آنها خطرناک هستند. همه بازیکنان را باید مد نظر داشته باشیم و نباید آنها را آزاد بگذاریم. بازیکنان ژاپنی بسیار جنگنده و در مقابل بازیکنان ایرانی بسیار مطمئن هستند.  به خاطر این تورنمنت به خصوص در مرحله گروهی تلاش زیادی کرده‌ایم و هدف اصلی ما صعودی قاطعانه است. حضور ما در اینجا هدف ما را مشخص کرده است.
*اولین روز که پا به این رقابت‌های گذاشتیم نمی‌توانستم ادعا کنم همه تیم‌ها را می‌شناسم در این مقطع سنی همه تیم‌ها مرموز هستند و بازیکنان جوان و ناشناخته به تیم دعوت می‌شوند. به هر حال مشخص بود که ایران و قطر دو مدعی صعود از گروه خود هستند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-21 13:17:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر