فهرست
اعتراض لواندوفسکی: وقتی من هستم مهاجم جدید برای چه؟
اعتراض لواندوفسکی: وقتی من هستم مهاجم جدید برای چه؟

اعتراض لواندوفسکی: وقتی من هستم مهاجم جدید برای چه؟

آی اسپورت - به تازگی فرانتس بکن‌باوئر، رئیس افتخاری باشگاه بایرن‌مونیخ اعتراف کرده است که روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی تیمش یکی از گزینه‌هایی است که احتمال دارد در فهرست خرید باشگاه رئال‌مادرید قرار بگیرد.
اظهار نظر بکن‌باوئر در خصوص احتمال انتقال مهاجم پیشین دورتموند به رئال چند هفته پس از اعتراف کارل هاینتس رومنیگه، رئیس باشگاه رئال‌مادرید به علاقه‌اش به جذب گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی ناپولی صورت گرفته و سبب قوت گرفتن احتمال پیوستن مهاجم پیشین رئال‌مادرید به باواریایی‌ها شده است.
لواندوفسکی هم اکنون به جنجالی که درباره آینده او و احتمالی ورود ایگواین به آلیانتس آره‌نا شکل گرفته، واکنش نشان و اعتراف کرده که از اظهارات اخیر رومنیگه و ابراز علاقه او به مهاجم آرژانتینی ناپولی غافلگیر شده است.
این مهاجم لهستانی در یک کنفرانس خبری اظهار داشت: وقتی من اینجا هستم، چرا بایرن‌مونیخ باید به دنبال مهاجمی دیگری باشد. من می‌خواهم مثل همیشه به کارم در بایرن‌مونیخ ادامه دهم و به توانایی‌هایم اعتماد دارم و می‌دانم که به اندازه کافی قوی هستم.
در حالی که شایعات درباره احتمال پیوستن لواندوفسکی به رئال‌مادرید شدت گرفته است، محرومیت یکساله کهکشانی‌ها از سوی فیفا برای خرید بازیکن جدید، انتقال مهاجم لهستانی بایرن به برنابئو را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است. فیفا هفته گذشته رئال‌مادرید را به خاطر عقد قرارداد با بازیکنان زیر سن قانونی، تا پایان ماه ژانویه سال 2017 از خرید بازیکن محروم کرده است. این بدان معناست که رئال‌‌مادرید برای خرید لواندوفسکی یا باید تا پایان ماه ژانویه امسال اقدام کند و یا تا پایان محرومیتش صبر کند، مگر اینکه فرجام‌خواهی سران باشگاه نتیجه بدهد یا لغو موقت محرومیت آنها برای بررسی پرونده‌شان از سوی دادگاه عالی ورزش با بازار نقل‌و‌انتقالات بعدی مقارن شود که این اتفاق بعید به نظر می‌رسد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-21 13:53:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر